Sajnáljuk de ez a termék már nincs a kínálatunkban. Lejjebb választhat hasonló termékekből.
Azonos kategóriába tartozó termékek megjelenítése
| Gyártás éve: | 1989 |
| Névleges alakító erő | 40 t |
| Az asztal munkafelületének méretei | mm |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Gyártás éve: | 2004 |
| Névleges alakító erő | 63 t |
| Az asztal munkafelületének méretei | 500 x 800 mm |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Gyártás éve: | 2022 |
| Névleges alakító erő | 80 t |
| Az asztal munkafelületének méretei | 600x900 mm |
| A medve lökete | 1-110 mm |
| Löketszám | 60 /min |
| A medve állíthatósága | 80 mm |
| A főmotor teljesítménye | 7,5 kW |
| A gép súlya | 5700 kg |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 1600x1500x2750 mm |
| Vezérlőrendszer | nem |