Przepraszamy, ale tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Poniżej możesz wybierać spośród podobnych produktów.
Zobacz produkty w tej samej kategorii.
| Rok produkcji: | 2025 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Heidenhain | TNC 620 |
| Powierzchnia mocująca stołu | 1300 x 600 mm |
| Przejazd osi X | 1000 mm |
| 600 | |
| Przejazd osi Z | 660 mm |
| 0 - 10000 | |
| Liczba osi sterowanych | 3 |
| tak | |
| Ciśnienie chłodzenia przez wrzeciono | 20 bar |
| ISO 40 | |
| Rozmiary d x sz x w | š3000 (včetně van) x d2700 x v2940mm mm |
| Ciężar maszyny | 5500 kg |
| tak | |
| 24 |
| Rok produkcji: | 2005 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Heidenhain | TNC 530 |
| Powierzchnia mocująca stołu | 600x1000 mm |
| Przejazd osi X | 630 mm |
| 560 | |
| Przejazd osi Z | 560 mm |
| 0 - 12000 | |
| Liczba osi sterowanych | 5 |
| tak | |
| HSK 63 | |
| 600 | |
| 24 | |
| Moc głównego elektrosilnika | 15/10 kW |
| Maks. ciężar przedmiotu obrabianego | 500 kg |
| Ciężar maszyny | 7500 kg |
| Rozmiary d x sz x w | cca 3000x2880x2340 (přepravní výška) mm |
| Rok produkcji: | 2024 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Heidenhain | TNC 620 |
| Powierzchnia mocująca stołu | 1300 x 600 mm |
| Przejazd osi X | 1000 mm |
| 600 | |
| Przejazd osi Z | 660 mm |
| 0 - 10000 | |
| Liczba osi sterowanych | 3 |
| tak | |
| Ciśnienie chłodzenia przez wrzeciono | 20 bar |
| ISO 40 | |
| Rozmiary d x sz x w | 2700 x 3000 x 2940 mm |
| Ciężar maszyny | 5500 kg |
| tak | |
| 24 |
| Rok produkcji: | 2011 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Heidenhain | TNC 530 |
| Powierzchnia mocująca stołu | 1300 x 600 mm |
| Przejazd osi X | 1016 mm |
| 610 | |
| Przejazd osi Z | 710 mm |
| 0 - 10000 | |
| Liczba osi sterowanych | 3 |
| tak | |
| Ciśnienie chłodzenia przez wrzeciono | bar |
| ISO 40 | |
| tak | |
| 24 | |
| Ciężar maszyny | 5500 kg |
| Rok produkcji: | 2022 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Haas | |
| Powierzchnia mocująca stołu | 500 mm |
| Przejazd osi X | 762 mm |
| 508 | |
| Przejazd osi Z | 508 mm |
| 0 - 8100 | |
| Liczba osi sterowanych | 5 |
| tak | |
| Ciśnienie chłodzenia przez wrzeciono | 20 bar |
| ISO 40 | |
| tak | |
| 30+1 | |
| Oś B | -35/120 ° |
| Oś C | 360 ° |
| 300 | |
| 122 | |
| Ciężar maszyny | 6463 kg |
| Rok produkcji: | 0 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Fanuc | 0i - MC |
| Powierzchnia mocująca stołu | 610x305 mm |
| Przejazd osi X | 510 mm |
| 305 | |
| Przejazd osi Z | 305 mm |
| 0 - 2400 | |
| Liczba osi sterowanych | 3 |
| nie | |
| BT 40 | |
| Rozmiary d x sz x w | 2300x1800x2250 mm |
| Ciężar maszyny | 2000 kg |
| Rok produkcji: | 2014 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Heidenhain | TNC 530 |
| Powierzchnia mocująca stołu | 600 mm |
| Przejazd osi X | 1000 mm |
| 800 | |
| Przejazd osi Z | 450 mm |
| 0 - 15000 | |
| Liczba osi sterowanych | 3 |
| tak | |
| SK 40 | |
| Rozmiary d x sz x w | 3830x3200x3600 mm |
| Ciężar maszyny | 11500 kg |
| tak | |
| 30 |
| Rok produkcji: | 2002 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Heidenhain | TNC 620 |
| Powierzchnia mocująca stołu | 1300 x 600 mm |
| Przejazd osi X | 1000 mm |
| 600 | |
| Przejazd osi Z | 650 mm |
| 0 - 8000 | |
| Liczba osi sterowanych | 3 |
| tak | |
| ISO 40 | |
| Rozmiary d x sz x w | 3080 x 2700 x 2800 mm |
| Ciężar maszyny | 5500 kg |
| Rok produkcji: | 2010 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Haas | |
| Powierzchnia mocująca stołu | 914x356 mm |
| Przejazd osi X | 760 mm |
| 400 | |
| Przejazd osi Z | 500 mm |
| 0 - 7000 | |
| Liczba osi sterowanych | 4 |
| tak | |
| SK 40 | |
| 680 | |
| Wymiar zarysu fundamentu maszyny | 4000 x 2720 x 2750 mm |
| 20 | |
| Moc głównego elektrosilnika | 22,4 kW |
| Rok produkcji: | 2012 |
| System sterowania | tak |
| Sinumerik 840 D | |
| Powierzchnia mocująca stołu | 1035x600 mm |
| Przejazd osi X | 1035 mm |
| 560 | |
| Przejazd osi Z | 510 mm |
| 0 - 8000 | |
| Liczba osi sterowanych | 3 |
| tak | |
| Ciśnienie chłodzenia przez wrzeciono | 26 bar |
| SK 40 | |
| 30 | |
| Moc głównego elektrosilnika | 13 kW |
| Ciężar maszyny | 4100 kg |
| Wymiar zarysu fundamentu maszyny | 6050X4550X2800 mm |
| 1000 |
| Rok produkcji: | 0 |
| System sterowania | tak |
| Sinumerik 810 | |
| Powierzchnia mocująca stołu | 1200 x 560 mm |
| Przejazd osi X | 1035 mm |
| 560 | |
| Przejazd osi Z | 510 mm |
| 20 - 10000 | |
| Liczba osi sterowanych | 3 |
| nie | |
| SK 40 | |
| Rozmiary d x sz x w | 2820x3210x2700 mm |
| Ciężar maszyny | 5500 kg |
| Rok produkcji: | 2006 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Heidenhain | TNC 530 |
| Powierzchnia mocująca stołu | 1800X780 mm |
| Przejazd osi X | 2030 mm |
| 810 | |
| Przejazd osi Z | 810 mm |
| 0 - 8000 | |
| Liczba osi sterowanych | 3 |
| nie | |
| ISO 50 | |
| Ciężar maszyny | 11600 kg |