| Az orsó átmérője | 100 mm |
| X irányú mozgás | 1600 mm |
| Y irányú mozgás | 1120 mm |
| Orsó fordulatszáma | 7 - 1120 /min. |
| Orsón keresztüli hűtés | nem |
| Orsókitolás (W) | 900 mm |
| Z irányú mozgás | 1250 mm |
| Szerszámváltó | nem |
| Orsókúp | ISO 50 . |
| Asztalterhelhetőség | 3000 kg |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 6710 x 3450 x 3000 mm |
| A gép súlya | 14000 kg |
| A főmotor teljesítménye | 11 kW |
| Összesített teljesítmény | 17 kVA |
| Az asztal felfogó felülete | 1250 x 1250 mm |
| Síktárcsa átmérője | 600 mm |
| A homlokesztergálás max. átmérője | 900 mm |
Műszaki paraméterek változásának a joga fenntartva.
Machine after complete overhaul by Fermat in 2023
Tailstock
TD 50 holder
Boring bar diam 80 mm, lenght 3.150 mm
The TOS W 100 A horizontal table boring machine is a world-renowned, universal machine designed for precise turning, drilling, and milling of large and heavy workpieces. Thanks to its mechanical concept and high rigidity, it is ideal for demanding operations in repair shops and general engineering. The main advantage is its exceptional reliability and simple operation, allowing the user to achieve high boring precision even under heavy loads, all with minimal maintenance requirements.
| Gyártás éve: | 1995 |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Az orsó átmérője | 100 mm |
| X irányú mozgás | 1600 mm |
| Y irányú mozgás | 1120 mm |
| Orsó fordulatszáma | 0 - 1120 /min. |
| Orsón keresztüli hűtés | nem |
| Orsókitolás (W) | 900 mm |
| Z irányú mozgás | 1250 mm |
| Szerszámváltó | nem |
| Orsókúp | ISO 50 . |
| Az asztal felfogó felülete | 1250 x 1250 mm |
| A főmotor teljesítménye | 11 kW |
| A munkadarab max. súlya | 3000 kg |
| Összesített teljesítmény | 15 kVA |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 6710 x 3450 x 3000 mm |
| A gép súlya | 14000 kg |
| Gyártás éve: | 1992 |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Az orsó átmérője | 100 mm |
| X irányú mozgás | 1500 mm |
| Y irányú mozgás | 1250 mm |
| Orsó fordulatszáma | 7 - 1120 /min. |
| Orsón keresztüli hűtés | nem |
| Orsókitolás (W) | mm |
| Z irányú mozgás | 1800 mm |
| Szerszámváltó | nem |
| Orsókúp | ISO 50 . |
| A körasztal felfogó felülete | 1200x1200 mm |
| Gyártás éve: | 0 |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Az orsó átmérője | 100 mm |
| X irányú mozgás | 1600 mm |
| Y irányú mozgás | 1120 mm |
| Orsó fordulatszáma | 7 - 1120 /min. |
| Orsón keresztüli hűtés | nem |
| Orsókitolás (W) | 900 mm |
| Z irányú mozgás | 1250 mm |
| Szerszámváltó | nem |
| Orsókúp | ISO 50 . |
| Asztalterhelhetőség | 3000 kg |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 6710 x 3450 x 3000 mm |
| A gép súlya | 14000 kg |
| A főmotor teljesítménye | 11 kW |
| Összesített teljesítmény | 17 kVA |
| Az asztal felfogó felülete | 1250 x 1250 mm |
| Síktárcsa átmérője | 600 mm |
| A homlokesztergálás max. átmérője | 900 mm |
| Gyártás éve: | 2004 |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Az orsó átmérője | 100 mm |
| X irányú mozgás | 1600 mm |
| Y irányú mozgás | 1120 mm |
| Orsó fordulatszáma | 0 - 1120 /min. |
| Orsón keresztüli hűtés | nem |
| Orsókitolás (W) | 900 mm |
| Z irányú mozgás | 1250 mm |
| Szerszámváltó | nem |
| Orsókúp | ISO 50 . |
| Az asztal felfogó felülete | 1250 x 1250 mm |
| A főmotor teljesítménye | 11 kW |
| A munkadarab max. súlya | 3000 kg |
| Összesített teljesítmény | 15 kVA |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 6710 x 3450 x 3000 mm |
| A gép súlya | 14000 kg |
| Gyártás éve: | 2018 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Fanuc vezérlőrendszer | 0i-MF |
| Az orsó átmérője | 130 mm |
| X irányú mozgás | 3657 mm |
| Y irányú mozgás | 3048 mm |
| Orsó fordulatszáma | 10 - 3000 /min. |
| Orsón keresztüli hűtés | igen |
| Orsón keresztüli hűtőnyomás | 20 bar |
| Orsókitolás (W) | 730 mm |
| Z irányú mozgás | 1820 mm |
| Szerszámváltó | igen |
| A szerszámtár férőhelyeinek száma | 40 |
| Orsókúp | CAT 50 . |
| A körasztal felfogó felülete | 1524 x 4013 mm |
| Asztalterhelhetőség | 20000 kg |
| A főmotor teljesítménye | 37/45 kW |
| A gép súlya | 41730 kg |