| Az orsó átmérője | 75 mm |
| X irányú mozgás | 1250 mm |
| Y irányú mozgás | 900 mm |
| Orsó fordulatszáma | 18 - 1800 /min. |
| Orsón keresztüli hűtés | nem |
| Orsókitolás (W) | 560 mm |
| Z irányú mozgás | 1060 mm |
| Szerszámváltó | nem |
| Orsókúp | Morse . |
| A főmotor teljesítménye | 11 kW |
| Asztalterhelhetőség | 3000 kg |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 4500x3359x2796 mm |
| A gép súlya | 10000 kg |
Műszaki paraméterek változásának a joga fenntartva.
The machine is in good condition.
The TOS Varnsdorf W 75 horizontal table-type boring mill represents a reliable solution for precision drilling, boring, and milling of medium-sized workpieces. Thanks to its robust construction and proven design, this machine is an ideal choice for both single-piece and small-batch engineering production, where high rigidity and machining stability are required. The Morse taper spindle and the overall machine design allow for efficient processing of large parts, with an emphasis on operational reliability and long service life in demanding environments.
| Gyártás éve: | 1975 |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Az orsó átmérője | 90 mm |
| X irányú mozgás | 1000 mm |
| Y irányú mozgás | 900 mm |
| Orsó fordulatszáma | 0 - 1400 /min. |
| Orsón keresztüli hűtés | nem |
| Orsókitolás (W) | 710 mm |
| Z irányú mozgás | 800 mm |
| Szerszámváltó | nem |
| Orsókúp | MORSE 5 . |
| A főmotor teljesítménye | 7,5 kW |
| Asztalméret | 1000 x 1120 mm |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 3900 x 2500 x 2650 mm |
| A gép súlya | 9000 kg |
| Gyártás éve: | 1963 |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Az orsó átmérője | 63 mm |
| X irányú mozgás | 1050 mm |
| Y irányú mozgás | 610 mm |
| Orsó fordulatszáma | 8 - 1400 /min. |
| Orsón keresztüli hűtés | nem |
| Orsókitolás (W) | 560 mm |
| Z irányú mozgás | 900 mm |
| Szerszámváltó | nem |
| Orsókúp | . |
| Az asztal felfogó felülete | 880x800 mm |
| A gép súlya | 7500 kg |
| A főmotor teljesítménye | 5,5 kW |
| Gyártás éve: | 0 |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Az orsó átmérője | 75 mm |
| X irányú mozgás | 750 mm |
| Y irányú mozgás | 650 mm |
| Orsó fordulatszáma | 0 - 2800 /min. |
| Orsón keresztüli hűtés | nem |
| Orsókitolás (W) | mm |
| Z irányú mozgás | 850 mm |
| Szerszámváltó | nem |
| Orsókúp | . |
| Asztalméret | 750 x 850 mm |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 3811 x 2100 x 2630 mm |
| A gép súlya | 10000 kg |
| Gyártás éve: | 0 |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Az orsó átmérője | 60 mm |
| X irányú mozgás | 580 mm |
| Y irányú mozgás | 500 mm |
| Orsó fordulatszáma | 34 - 1400 /min. |
| Orsón keresztüli hűtés | nem |
| Orsókitolás (W) | mm |
| Z irányú mozgás | 600 mm |
| Szerszámváltó | nem |
| Orsókúp | . |
| Asztalméret | 830x730 mm |
| Gyártás éve: | 1984 |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Az orsó átmérője | 75 mm |
| X irányú mozgás | 1250 mm |
| Az orsóház mozgása az állványon (Y) | 900 mm |
| Z irányú mozgás | 1000 mm |
| Asztalméret | 950x950 mm |
| Orsókitolás (W) | 560 mm |
| A főmotor teljesítménye | 11 kW |
| Orsókúp | ISO 40 . |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 4522x3359x2800 mm |
| A gép súlya | 10700 kg |