| X irányú mozgás | 520 mm |
| Y irányú mozgás | 370 mm |
| Z irányú mozgás | 300 mm |
| U tengely | 120 mm |
| V tengely | 120 mm |
| A munkadarab max. súlya | 650 kg |
| A gép súlya | 2300 kg |
Műszaki paraméterek változásának a joga fenntartva.
The machine is in good technical condition, can be tested. The automatic wire threading does not work.
| Gyártás éve: | 2005 |
| X irányú mozgás | 550 mm |
| Y irányú mozgás | 350 mm |
| Z irányú mozgás | 400 mm |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Gyártás éve: | 2018 |
| X irányú mozgás | 600 mm |
| Y irányú mozgás | 400 mm |
| Z irányú mozgás | 410 mm |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Fanuc vezérlőrendszer | Fanuc 31i |
| A munkadarab max. súlya | 1000 kg |
| Gyártás éve: | 2014 |
| X irányú mozgás | 600 mm |
| Y irányú mozgás | 400 mm |
| Z irányú mozgás | 410 mm |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Fanuc vezérlőrendszer | Fanuc 31i |
| A munkadarab max. súlya | 1000 kg |
| Gyártás éve: | 2006 |
| X irányú mozgás | 500 mm |
| Y irányú mozgás | 350 mm |
| Z irányú mozgás | 300 mm |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 2550x2800x2150 mm |
| A munkadarab max. súlya | 1500 kg |
| Max. huzalátmérő | 0,1-0,36 mm |
| A gép súlya | 3500 kg |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Gyártás éve: | 2000 |
| X irányú mozgás | 400 mm |
| Y irányú mozgás | 250 mm |
| Z irányú mozgás | 200 mm |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 1800 x 1600 x 2180 mm |
| A gép súlya | 2500 kg |
| Asztalátmérő | 850 x 500 x 200 mm |
| A munkadarab max. súlya | 500 kg |
| Vezérlőrendszer | nem |