| A munkadarab maximális hoszúsága | 3000 mm |
| A munkadarab max. szélessége | 1500 mm |
| Max. lemezvastagság | 12 mm |
| Lézer teljesítmény | 750 W |
| Fiber | igen |
Műszaki paraméterek változásának a joga fenntartva.
The machine is in good condition. Can be tested under power.
Almost unused.
This compact fiber laser Hel Europe HEL-3015C-Y750 represents an efficient solution for precision sheet metal cutting in small and medium-sized operations. Thanks to modern Fiber technology, it excels with high beam stability and energy efficiency when processing metal materials. The device is ideal for custom production requiring reliability and a clean cut. This configuration offers a balanced ratio between acquisition costs and performance, significantly increasing productivity when cutting thin and medium-thickness materials.
| Gyártás éve: | 2007 |
| A munkadarab maximális hoszúsága | 3000 mm |
| A munkadarab max. szélessége | 1500 mm |
| Max. lemezvastagság | 20 mm |
| Lézer teljesítmény | 3200 W |
| Fiber | nem |
| A munkadarab max. súlya | 900 kg |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 8800 x 6010 x 2400 mm |
| A gép súlya | 12000 kg |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Gyártás éve: | 2019 |
| A munkadarab maximális hoszúsága | 3000 mm |
| A munkadarab max. szélessége | 1500 mm |
| Max. lemezvastagság | 15 mm |
| Lézer teljesítmény | 4000 W |
| Fiber | igen |
| A munkadarab max. súlya | 890 kg |
| A gép súlya | 13000 kg |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Gyártás éve: | 2005 |
| A munkadarab maximális hoszúsága | 3000 mm |
| A munkadarab max. szélessége | 1500 mm |
| Max. lemezvastagság | 12 mm |
| Lézer teljesítmény | 2000 W |
| Összesített teljesítmény | 71 kVA |
| A gép súlya | 11500 kg |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 9800x5300x2000 mm |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Gyártás éve: | 2018 |
| A munkadarab maximális hoszúsága | 4000 mm |
| A munkadarab max. szélessége | 2000 mm |
| Max. lemezvastagság | 20 mm |
| Lézer teljesítmény | 4000 W |
| Fiber | nem |
| A gép súlya | 14500 kg |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Gyártás éve: | 2011 |
| A munkadarab maximális hoszúsága | 3000 mm |
| A munkadarab max. szélessége | 1500 mm |
| Max. lemezvastagság | 25 mm |
| Lézer teljesítmény | 4000 W |
| Fiber | igen |
| Siemens vezérlőrendszer | Sinumerik 840 D |
| Az asztal felfogó felülete | 3000 x 1500 mm |
| X irányú mozgás | 3000 mm |
| Y irányú mozgás | 1500 mm |
| Z irányú mozgás | 115 mm |
| A munkadarab max. súlya | 900 kg |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 9300 x 4600 x 2400 mm |
| A gép súlya | 12 000 kg |
| Vezérlőrendszer | nem |