| Névleges alakító erő | 28 t |
| Az asztal munkafelületének méretei | mm |
| A medve max. lökete | 260 mm |
| A gép súlya | 480 kg |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 1230x700x1587 mm |
Műszaki paraméterek változásának a joga fenntartva.
Good technical condition, under power.
The CDCR 28/74-2 hydraulic press from the renowned manufacturer Rakovnické tvářecí stroje s.r.o. represents a reliable solution for efficient metal forming in toolrooms and mass production. This compact machine is ideal for precise pressing operations, assembly work, or component bending. Thanks to its design, it ensures stable performance and high precision during material processing, making it an effective tool for operations emphasizing quality and the long service life of production equipment.
| Gyártás éve: | 1978 |
| Névleges alakító erő | 63 t |
| Az asztal munkafelületének méretei | 620x500 mm |
| A főmotor teljesítménye | 22 kW |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Gyártás éve: | 0 |
| Névleges alakító erő | 100 t |
| Az asztal munkafelületének méretei | 750x560 mm |
| A medve méretei | 530x400 mm |
| A főmotor teljesítménye | 15 kW |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 1900x1200x3030 mm |
| A gép súlya | 5000 kg |
| A medve max. lökete | 500 mm |
| Kinyúlás | 360 mm |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Gyártás éve: | 1959 |
| Névleges alakító erő | 10 t |
| Az asztal munkafelületének méretei | 500x400 mm |
| A medve méretei | 450x280 mm |
| A főmotor teljesítménye | 4 kW |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 1300x1000x2220 mm |
| A gép súlya | 1100 kg |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Gyártás éve: | 1984 |
| Névleges alakító erő | 160 t |
| Az asztal munkafelületének méretei | 900x630 mm |
| A főmotor teljesítménye | 17 kW |
| A gép súlya | 7000 kg |
| Megközelítő sebesség | 200 mm/s |
| A medve lökete | 500 mm |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Gyártás éve: | 0 |
| Névleges alakító erő | 40 t |
| Oszlopok közötti távolság | 800 mm |
| A medve lökete | 360 mm |
| A gép súlya | 2800 kg |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 1 700 × 1 100 × 2 800 mm mm |
| Vezérlőrendszer | nem |