| Névleges alakító erő | 15 t |
| Az asztal munkafelületének méretei | mm |
| A medve lökete | 220 mm |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 1050x690x1400 mm |
| A gép súlya | 450 kg |
Műszaki paraméterek változásának a joga fenntartva.
Good technical condition, under power.
This CDCR 13/43-11 hydraulic press from the renowned manufacturer Rakovnické tvářecí stroje s.r.o. represents a reliable solution for efficient forming and pressing in metalworking operations. Thanks to its design, it is ideal for precision operations requiring stable pressure and high frame rigidity. The machine offers an optimal balance between performance and compact dimensions, making it a versatile asset for both mass and piece production, where emphasis is placed on operational reliability and long service life.
| Gyártás éve: | 0 |
| Névleges alakító erő | 160 t |
| Az asztal munkafelületének méretei | 900x630 mm |
| A medve méretei | 750x450 mm |
| A főmotor teljesítménye | 15 kW |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 2200x1250x3280 mm |
| A gép súlya | 6838 kg |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Gyártás éve: | 1978 |
| Névleges alakító erő | 63 t |
| Az asztal munkafelületének méretei | 620x500 mm |
| A főmotor teljesítménye | 22 kW |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Gyártás éve: | 0 |
| Névleges alakító erő | 100 t |
| Az asztal munkafelületének méretei | 750x560 mm |
| A medve méretei | 530x400 mm |
| A főmotor teljesítménye | 15 kW |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 1900x1200x3030 mm |
| A gép súlya | 5000 kg |
| A medve max. lökete | 500 mm |
| Kinyúlás | 360 mm |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Gyártás éve: | 1959 |
| Névleges alakító erő | 10 t |
| Az asztal munkafelületének méretei | 500x400 mm |
| A medve méretei | 450x280 mm |
| A főmotor teljesítménye | 4 kW |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 1300x1000x2220 mm |
| A gép súlya | 1100 kg |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Gyártás éve: | 1984 |
| Névleges alakító erő | 160 t |
| Az asztal munkafelületének méretei | 900x630 mm |
| A főmotor teljesítménye | 17 kW |
| A gép súlya | 7000 kg |
| Megközelítő sebesség | 200 mm/s |
| A medve lökete | 500 mm |
| Vezérlőrendszer | nem |