| Max. vágási hossz | 3150 mm |
| Max. lemezvastagság | 25 mm |
| A lemezolló meghajtásának típusa | Hydraulický |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 4150 x 2650 x 2650 mm |
| A gép súlya | 25 000 kg |
Műszaki paraméterek változásának a joga fenntartva.
The machine is in good condition; testing is possible.
The CNTA 3150/25 A hydraulic plate shears from the renowned manufacturer Stroje a zariadenia Piesok represent a robust solution for precise and powerful sheet metal cutting in engineering production. This machine is ideal for operations requiring reliability during the heavy-duty cutting of thick materials. Thanks to their design and hydraulic drive, the shears ensure high rigidity and stability, which directly translates into the quality and geometric accuracy of the cut, thereby increasing the efficiency of material preparation for further processing.
| Gyártás éve: | 2011 |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Max. vágási hossz | 3100 mm |
| Max. lemezvastagság | 6 mm |
| A lemezolló meghajtásának típusa | Hydraulický |
| A főmotor teljesítménye | 11 kW |
| Löketszám | 20 /min |
| A gép súlya | 5500 kg |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 3900x2560x1560 mm |
| Gyártás éve: | 1990 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Max. vágási hossz | 3150 mm |
| Max. lemezvastagság | 16 mm |
| A lemezolló meghajtásának típusa | Hydraulický |
| A főmotor teljesítménye | 43 kW |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 4240 x 2520 x 2570 mm |
| A gép súlya | 16 300 kg |
| Gyártás éve: | 0 |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Max. vágási hossz | 1250 mm |
| Max. lemezvastagság | 3 mm |
| A lemezolló meghajtásának típusa | Mechanický |
| A hátsó ütköző állíthatósága | 500 mm |
| A főmotor teljesítménye | 2,2 kW |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 1620x1403x1190 mm |
| A gép súlya | 1600 kg |
| Gyártás éve: | 0 |
| Max. vágási hossz | 1250 mm |
| Max. lemezvastagság | 3 mm |
| A lemezolló meghajtásának típusa | Mechanický |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Gyártás éve: | 2000 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Haco vezérlőrendszer | |
| Max. vágási hossz | 3050 mm |
| Max. lemezvastagság | 8 mm |
| A lemezolló meghajtásának típusa | Hydraulický |