| Max. vágási hossz | 3100 mm |
| Max. lemezvastagság | 6 mm |
| A lemezolló meghajtásának típusa | Hydraulický |
| A főmotor teljesítménye | 11 kW |
| A gép súlya | 7250 kg |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 4980 x 2200 x 2225 mm |
Műszaki paraméterek változásának a joga fenntartva.
The machine is in good condition; testing is possible.
These ERMAKSAN CNC HVR 3100 x 6 hydraulic guillotine shears represent a modern solution for precise sheet metal cutting in metal fabrication. Thanks to the advanced CNC control system, they allow for quick machine setup and efficient material processing with high repeatability. The machine is ideal for operations requiring reliability and clean cuts in medium-duty applications. Its robust construction ensures stability during operation, while intuitive controls increase the overall productivity of your workshop or production facility.
| Gyártás éve: | 2011 |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Max. vágási hossz | 3100 mm |
| Max. lemezvastagság | 6 mm |
| A lemezolló meghajtásának típusa | Hydraulický |
| A főmotor teljesítménye | 11 kW |
| Löketszám | 20 /min |
| A gép súlya | 5500 kg |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 3900x2560x1560 mm |
| Gyártás éve: | 1990 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Max. vágási hossz | 3150 mm |
| Max. lemezvastagság | 16 mm |
| A lemezolló meghajtásának típusa | Hydraulický |
| A főmotor teljesítménye | 43 kW |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 4240 x 2520 x 2570 mm |
| A gép súlya | 16 300 kg |
| Gyártás éve: | 0 |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Max. vágási hossz | 1250 mm |
| Max. lemezvastagság | 3 mm |
| A lemezolló meghajtásának típusa | Mechanický |
| A hátsó ütköző állíthatósága | 500 mm |
| A főmotor teljesítménye | 2,2 kW |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 1620x1403x1190 mm |
| A gép súlya | 1600 kg |
| Gyártás éve: | 0 |
| Max. vágási hossz | 1250 mm |
| Max. lemezvastagság | 3 mm |
| A lemezolló meghajtásának típusa | Mechanický |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Gyártás éve: | 2000 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Haco vezérlőrendszer | |
| Max. vágási hossz | 3050 mm |
| Max. lemezvastagság | 8 mm |
| A lemezolló meghajtásának típusa | Hydraulický |