| Fanuc vezérlőrendszer | 0i - MC |
| 600x360 | |
| X irányú mozgás | 510 mm |
| 360 | |
| 300 | |
| 120 - 12000 | |
| Vezérelt tengelyek száma | 5 |
| nem | |
| BT 30 | |
| 200 | |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 1400x2295x2280 mm |
| A gép súlya | 2000 kg |
| igen | |
| 20 |
Műszaki paraméterek változásának a joga fenntartva.
The machine in good technical condition, can be tested under power.
| Gyártás éve: | 2025 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Heidenhain vezérlőrendszer | TNC 620 |
| 1300 x 600 | |
| X irányú mozgás | 1000 mm |
| 600 | |
| 660 | |
| 0 - 10000 | |
| Vezérelt tengelyek száma | 3 |
| igen | |
| Orsón keresztüli hűtőnyomás | 20 bar |
| ISO 40 | |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | š3000 (včetně van) x d2700 x v2940mm mm |
| A gép súlya | 5500 kg |
| igen | |
| 24 |
| Gyártás éve: | 2005 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Heidenhain vezérlőrendszer | TNC 530 |
| 600x1000 | |
| X irányú mozgás | 630 mm |
| 560 | |
| 560 | |
| 0 - 12000 | |
| Vezérelt tengelyek száma | 5 |
| igen | |
| HSK 63 | |
| 600 | |
| 24 | |
| A főmotor teljesítménye | 15/10 kW |
| A munkadarab max. súlya | 500 kg |
| A gép súlya | 7500 kg |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | cca 3000x2880x2340 (přepravní výška) mm |
| Gyártás éve: | 2024 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Heidenhain vezérlőrendszer | TNC 620 |
| 1300 x 600 | |
| X irányú mozgás | 1000 mm |
| 600 | |
| 660 | |
| 0 - 10000 | |
| Vezérelt tengelyek száma | 3 |
| igen | |
| Orsón keresztüli hűtőnyomás | 20 bar |
| ISO 40 | |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 2700 x 3000 x 2940 mm |
| A gép súlya | 5500 kg |
| igen | |
| 24 |
| Gyártás éve: | 2011 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Heidenhain vezérlőrendszer | TNC 530 |
| 1300 x 600 | |
| X irányú mozgás | 1016 mm |
| 610 | |
| 710 | |
| 0 - 10000 | |
| Vezérelt tengelyek száma | 3 |
| igen | |
| Orsón keresztüli hűtőnyomás | bar |
| ISO 40 | |
| igen | |
| 24 | |
| A gép súlya | 5500 kg |
| Gyártás éve: | 2022 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Haas vezérlőrendszer | |
| 500 | |
| X irányú mozgás | 762 mm |
| 508 | |
| 508 | |
| 0 - 8100 | |
| Vezérelt tengelyek száma | 5 |
| igen | |
| Orsón keresztüli hűtőnyomás | 20 bar |
| ISO 40 | |
| igen | |
| 30+1 | |
| B tengely | -35/120 ° |
| C tengely | 360 ° |
| 300 | |
| 122 | |
| A gép súlya | 6463 kg |