| Fanuc vezérlőrendszer | i Series |
| Elforduló átmérő | 350 mm |
| Elfordulási hossz | 330 mm |
| Ferde ágy | igen |
| Orsófurat | 65 mm |
| Revolverfej | igen |
| A gép súlya | 2750 kg |
| X irányú mozgás | 300 mm |
| Z irányú mozgás | 360 mm |
| Tokmány átmérője | 210 mm |
| Orsó fordulatszáma | 1 - 4500 /min. |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 2350x1595x1693 mm |
Műszaki paraméterek változásának a joga fenntartva.
The machine is in excellent condition with low operating hours; inspection is possible.
The Doosan LYNX 2100 B CNC lathe represents a compact and high-performance solution for precision turning operations in both small-batch and mass production. Thanks to its slant-bed design and the modern Fanuc i Series control system, the machine ensures excellent stability and fast response during machining. This model is ideal for the efficient processing of shaft and flange components, where users will particularly appreciate its high rigidity, reliability, and space-saving design while maintaining maximum precision and productivity.
| Gyártás éve: | 2005 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Siemens vezérlőrendszer | Sinumerik 840 D |
| Elforduló átmérő | 180 mm |
| Elfordulási hossz | 400 mm |
| Ferde ágy | igen |
| Orsófurat | 63 mm |
| Revolverfej | igen |
| A szerszámtár férőhelyeinek száma | 12 |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 3875 x 2122 x 2345 mm |
| A gép súlya | 7000 kg |
| Orsó fordulatszáma | 10 - 3500 /min. |
| Gyártás éve: | 2004 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Fanuc vezérlőrendszer | |
| Elforduló átmérő | 200 mm |
| Elfordulási hossz | 300 mm |
| X irányú mozgás | 151 mm |
| Z irányú mozgás | 339 mm |
| Átmérő a keresztszán felett | 290 mm |
| Orsó fordulatszáma | 20 - 6000 /min. |
| A gép súlya | 4200 kg |
| A főmotor teljesítménye | 7,5 kW |
| Rúdadagoló | nem |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 2885/3865x1720x1670 mm |
| Az ágy fölötti anyag átmérője | 380 mm |
| Gyártás éve: | 2019 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Siemens vezérlőrendszer | Sinumerik 828 D |
| Elforduló átmérő | 300 mm |
| Elfordulási hossz | 510 mm |
| Ferde ágy | igen |
| Orsófurat | 65 mm |
| Revolverfej | igen |
| X irányú mozgás | 210 mm |
| Z irányú mozgás | 560 mm |
| Orsó fordulatszáma | 0 - 4500 /min. |
| A gép súlya | 2950 kg |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 2700x1700x1900 mm |
| C tengely | ° |
| Gyártás éve: | 2007 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Mazatrol vezérlőrendszer | MATRIX NEXUS |
| Elforduló átmérő | 350 mm |
| Elfordulási hossz | 1021 mm |
| Ferde ágy | igen |
| Orsófurat | ano mm |
| Revolverfej | nem |
| Munkadarab max. átmérője | 380 mm |
| Orsó fordulatszáma | 0 - 5000 /min. |
| Ellenorsó | igen |
| A főmotor teljesítménye | 26 kW |
| Szerszámváltó | igen |
| A szerszámtár férőhelyeinek száma | 12 |
| Gyártás éve: | 2008 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Fanuc vezérlőrendszer | |
| Elforduló átmérő | 350 mm |
| Elfordulási hossz | 650 mm |
| Ferde ágy | nem |
| Orsófurat | 42 mm |
| Revolverfej | nem |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 3000x1700x1500 mm |
| A gép súlya | 2200 kg |
| Orsó fordulatszáma | 1 - 3500 /min. |
| Átmérő a keresztszán felett | 196 mm |