| 1060 | |
| Max. diameter of workpiece | 1450 mm |
| 1250 | |
| 5000 | |
| 1400 | |
| 700 | |
| Driven Tools | NO |
| 4 - 400 | |
| 3-3600 |
Subject to change of technical parameters.
The machine is in good condition, little used.
| YOM: | 2026 |
| Control system | YES |
| Sinumerik 840 D | |
| Max. diameter of workpiece | 3000 mm |
| 2800 | |
| 18000 | |
| 1800 | |
| 1400 | |
| 320 | |
| Driven Tools | NO |
| YES | |
| 12 | |
| 50 | |
| 40000 | |
| 1 - 100 |
| YOM: | 2026 |
| Control system | YES |
| Sinumerik ONE | |
| Max. diameter of workpiece | 2200 mm |
| 2000 | |
| 20000 | |
| 1760 | |
| 1000 | |
| 180 x 200 | |
| Driven Tools | YES |
| 15 | |
| YES | |
| 15 | |
| 58 | |
| 6700x10400x6400 | |
| 19,5 | |
| 8 - 3300 | |
| 4000 | |
| 10000 | |
| Axis C | 360 ° |
| YES | |
| 20 | |
| 2 - 160 | |
| 32000 | |
| 42080 |
| YOM: | 2026 |
| Control system | YES |
| Sinumerik ONE | |
| Max. diameter of workpiece | 1900 mm |
| 1600 | |
| 12000 | |
| 1760 | |
| 1000 | |
| 180x220 | |
| Driven Tools | YES |
| 15 | |
| YES | |
| 15 | |
| Axis C | 360 ° |
| YES | |
| 20 | |
| 58 | |
| 2 - 200 | |
| 8 - 3300 | |
| 19,5 | |
| 27200 | |
| 5700x7000x5900 | |
| 33700 |
| YOM: | 0 |
| Control system | YES |
| 204 | |
| Max. diameter of workpiece | 1400 mm |
| 1250 | |
| 1150 | |
| 6000 | |
| Driven Tools | NO |
| NO | |
| 30 | |
| 2970x2770x4250 | |
| 13000 |
| YOM: | 1972 |
| Control system | NO |
| Max. diameter of workpiece | 1600 mm |
| 1400 | |
| 5000 | |
| 1000 | |
| 700 | |
| Driven Tools | |
| YES | |
| 5 | |
| 30 | |
| 3380 x 3240 x 4140 | |
| 17800 | |
| YES | |
| 4 - 200 |