Je nám líto, ale tento produkt již není v nabídce. Níže si můžete vybrat z jemu podobných produktů.
Zobrazit produkty ve stejné kategorii.
| Rok výroby: | 1971 |
| Řídící systém | ne |
| 80 | |
| Pojezd osy X | 1250 mm |
| 900 | |
| 18 - 1800 | |
| ne | |
| Výsuv vřetene (W) | 710 mm |
| Pojezd osy Z | 1250 mm |
| ne | |
| ISO 50 |
| Rok výroby: | 1975 |
| Řídící systém | ne |
| 90 | |
| Pojezd osy X | 1000 mm |
| 900 | |
| 0 - 1400 | |
| ne | |
| Výsuv vřetene (W) | 710 mm |
| Pojezd osy Z | 800 mm |
| ne | |
| MORSE 5 | |
| Výkon hlavního elektromotoru | 7,5 kW |
| Rozměry stolu | 1000 x 1120 mm |
| Rozměry d x š x v | 3900 x 2500 x 2650 mm |
| Hmotnost stroje | 9000 kg |
| Rok výroby: | 1963 |
| Řídící systém | ne |
| 63 | |
| Pojezd osy X | 1050 mm |
| 610 | |
| 8 - 1400 | |
| ne | |
| Výsuv vřetene (W) | 560 mm |
| Pojezd osy Z | 900 mm |
| ne | |
| Upínací plocha stolu | 880x800 mm |
| Hmotnost stroje | 7500 kg |
| Výkon hlavního elektromotoru | 5,5 kW |
| Rok výroby: | 1996 |
| Řídící systém | ne |
| 75 | |
| Pojezd osy X | 1250 mm |
| 900 | |
| 18 - 1800 | |
| ne | |
| Výsuv vřetene (W) | 560 mm |
| Pojezd osy Z | 1060 mm |
| ne | |
| Morse | |
| Výkon hlavního elektromotoru | 11 kW |
| 3000 | |
| Rozměry d x š x v | 4500x3359x2796 mm |
| Hmotnost stroje | 10000 kg |
| Rok výroby: | 0 |
| Řídící systém | ne |
| 75 | |
| Pojezd osy X | 750 mm |
| 650 | |
| 0 - 2800 | |
| ne | |
| Výsuv vřetene (W) | mm |
| Pojezd osy Z | 850 mm |
| ne | |
| Rozměry stolu | 750 x 850 mm |
| Rozměry d x š x v | 3811 x 2100 x 2630 mm |
| Hmotnost stroje | 10000 kg |
| Rok výroby: | 0 |
| Řídící systém | ne |
| 60 | |
| Pojezd osy X | 580 mm |
| 500 | |
| 34 - 1400 | |
| ne | |
| Výsuv vřetene (W) | mm |
| Pojezd osy Z | 600 mm |
| ne | |
| Rozměry stolu | 830x730 mm |
| Rok výroby: | 1975 |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém Heidenhain | TNC 355 |
| 90 | |
| Pojezd osy X | 1250 mm |
| 900 | |
| 0 - 1120 | |
| ne | |
| Výsuv vřetene (W) | 680 mm |
| Pojezd osy Z | 1000 mm |
| ISO 50 | |
| Upínací plocha stolu | 1000 x 1120 mm |
| Max. hmotnost obrobku | 3000 kg |
| Hmotnost stroje | 12000 kg |
| Rok výroby: | 1984 |
| Řídící systém | ne |
| 75 | |
| Pojezd osy X | 1250 mm |
| Pojezd vřeteníku po stojanu (Y) | 900 mm |
| Pojezd osy Z | 1000 mm |
| Rozměry stolu | 950x950 mm |
| Výsuv vřetene (W) | 560 mm |
| Výkon hlavního elektromotoru | 11 kW |
| ISO 40 | |
| Rozměry d x š x v | 4522x3359x2800 mm |
| Hmotnost stroje | 10700 kg |
| Rok výroby: | 1978 |
| Řídící systém | ne |
| 90 | |
| Pojezd osy X | 1250 mm |
| 90 | |
| 45 - 1120 | |
| ne | |
| Výsuv vřetene (W) | 680 mm |
| Pojezd osy Z | 1000 mm |
| ne | |
| ISO 40 | |
| Výkon hlavního elektromotoru | 20 kW |
| Rozměry stolu | 1000x1120 mm |
| Rozměry d x š x v | 4180x2300x2690 mm |
| Hmotnost stroje | 12000 kg |
| Rok výroby: | 0 |
| Řídící systém | ne |
| 63 | |
| Pojezd osy X | 1000 mm |
| 710 | |
| - | |
| ne | |
| Výsuv vřetene (W) | 560 mm |
| Pojezd osy Z | 1000 mm |
| ne | |
| Morse4 | |
| Upínací plocha stolu | 800 x 800 mm |
| Výkon hlavního elektromotoru | 5.5 kW |
| Rozměry d x š x v | 4050x2100x2280 mm |
| Hmotnost stroje | 7600 kg |
| Rok výroby: | 1967 |
| Řídící systém | ne |
| 80 | |
| Pojezd osy X | 1250 mm |
| 850 | |
| 6 - 1400 | |
| ne | |
| Výsuv vřetene (W) | 700 mm |
| Pojezd osy Z | 1000 mm |
| ne | |
| Morse 5 | |
| Upínací plocha stolu | 1100 x 900 mm |
| Hmotnost stroje | 7500 kg |
| Rozměry d x š x v | 4650 x 2250 x 2650 mm |
| Rok výroby: | 1980 |
| Řídící systém | ne |
| 63 | |
| Pojezd osy X | 1000 mm |
| 710 | |
| 18 - 1800 | |
| ne | |
| Výsuv vřetene (W) | 560 mm |
| Pojezd osy Z | 1000 mm |
| ne | |
| Morse 4 | |
| Upínací plocha stolu | 800x800 mm |
| Výkon hlavního elektromotoru | 5,5 kW |
| Rozměry d x š x v | 4050x2100x2280 mm |
| Hmotnost stroje | 7600 kg |