Je nám líto, ale tento produkt již není v nabídce. Níže si můžete vybrat z jemu podobných produktů.
Zobrazit produkty ve stejné kategorii.
| Rok výroby: | 1966 |
| Oběžný průměr nad ložem | 3000 mm |
| Vzdálenost mezi hroty | mm |
| Max. hmotnost obrobku | 2500 kg |
| Řídící systém | ne |
| Rok výroby: | 1966 |
| Oběžný průměr nad ložem | 1600 mm |
| Vzdálenost mezi hroty | 3000 mm |
| Max. hmotnost obrobku | 1500 kg |
| Výkon hlavního elektromotoru | 40 kW |
| Řídící systém | ne |