| 630 | |
| Vzdálenost mezi hroty | 2000 mm |
| Max. hmotnost obrobku | 6000 kg |
| 5600 | |
| Vrtání vřetene | 60 mm |
| 360 |
Změna technických parametrů vyhrazena.
Stroj je vybaven rychloposuvy. Je osazen digitálními odměřovacími pravítky ve 2 osách.
Součástí výbavy je koník, české čtyřčelisťové sklíčidlo a adaptér pro použití sklíčidel BISON.
Soustruh je v současné době demontovaný
Konvenční hrotový soustruh TOS Čelákovice SU 63 A představuje spolehlivé řešení pro přesné a efektivní obrábění rozměrných rotačních obrobků v kusové i sériové výrobě. Tento robustní stroj je ideální pro silové hrubování i dokončovací operace, přičemž jeho tuhá konstrukce zajišťuje vysokou stabilitu a dlouhou životnost i při náročném nasazení. Díky intuitivnímu ovládání a osvědčené mechanické koncepci je tento model oblíbenou volbou pro všeobecné strojírenství a údržbářské dílny.
| Rok výroby: | 0 |
| 630 | |
| Vzdálenost mezi hroty | 3000 mm |
| Max. hmotnost obrobku | kg |
| 340 | |
| Průměr sklíčidla | 315 mm |
| Vrtání vřetene | 72 mm |
| 10 - 1000 | |
| Výkon hlavního elektromotoru | 7.5 kW |
| Řídící systém | ne |
| Rok výroby: | 1979 |
| 710 | |
| Vzdálenost mezi hroty | 2000 mm |
| Max. hmotnost obrobku | 850 kg |
| 420 | |
| 10 - 1000 | |
| Výkon hlavního elektromotoru | 7,5 kW |
| 3000 | |
| 4000x1440x1560 | |
| Řídící systém | ne |
| Rok výroby: | 1994 |
| 630 | |
| Vzdálenost mezi hroty | 2000 mm |
| Max. hmotnost obrobku | kg |
| 340 | |
| Výkon hlavního elektromotoru | 7.5 kW |
| 4000 x 1400 x 1520 | |
| 2960 | |
| Řídící systém | ne |
| Rok výroby: | 1978 |
| 710 | |
| 4000 | |
| 420 | |
| 90 - 1000 | |
| 6000x1440x1560 | |
| 3500 | |
| Řídící systém | ne |
| Rok výroby: | 2005 |
| 500 | |
| Vzdálenost mezi hroty | 2000 mm |
| Max. hmotnost obrobku | 300 kg |
| 270 | |
| Vrtání vřetene | 52 mm |
| 22 - 2000 | |
| Výkon hlavního elektromotoru | 5,5 kW |
| 3640x1100x1580 | |
| 1940 | |
| Řídící systém | ne |