| Oběžný průměr nad ložem | 720 mm |
| Vzdálenost mezi hroty | 1500 mm |
| Max. hmotnost obrobku | 1500 kg |
| Hmotnost stroje | 3090 kg |
| Celkový příkon | 7,5 kVA |
| Otáčky vřetene | 10 - 1600 /min. |
Změna technických parametrů vyhrazena.
3-čelisťové samostředicí sklíčidlo Röhm ZG 630 mm (3 jaw selfcentering Chuck Roehm ZG 630 mm)
3-osé digitální odměřování Acu-Rite (Acu Rite 3 Axis Digital Read Out)
Vana na chladicí kapalinu (Coolant Tray)
Podélný doraz lože (Longitudinal Bed Stop)
Sklopné rukojeti / kličky (Folding Handles)
Sada výměnných kol pro speciální palcové závity (Change Gears Set for special inch threads)
Zadní kryt proti třískám v celé délce stroje (Chip protection behind machine full length)
Kryt sklíčidla (Chuck Protection)
Kryt nožové hlavy (Toolpost protection)
Halogenové osvětlení stroje (Machinelight Halogen)
Otočný hrot MK 5 (MK – 5 Revolving Center)
| Rok výroby: | 0 |
| Oběžný průměr nad ložem | 630 mm |
| Vzdálenost mezi hroty | 3000 mm |
| Max. hmotnost obrobku | kg |
| Oběžný průměr nad suportem | 340 mm |
| Průměr sklíčidla | 315 mm |
| Vrtání vřetene | 72 mm |
| Otáčky vřetene | 10 - 1000 /min. |
| Výkon hlavního elektromotoru | 7.5 kW |
| Řídící systém | ne |
| Rok výroby: | 2005 |
| Oběžný průměr nad ložem | 500 mm |
| Vzdálenost mezi hroty | 2000 mm |
| Max. hmotnost obrobku | 300 kg |
| Oběžný průměr nad suportem | 270 mm |
| Vrtání vřetene | 52 mm |
| Otáčky vřetene | 22 - 2000 /min. |
| Výkon hlavního elektromotoru | 5,5 kW |
| Rozměry d x š x v | 3640x1100x1580 mm |
| Hmotnost stroje | 1940 kg |
| Řídící systém | ne |
| Rok výroby: | 1979 |
| Oběžný průměr nad ložem | 710 mm |
| Vzdálenost mezi hroty | 2000 mm |
| Max. hmotnost obrobku | 850 kg |
| Oběžný průměr nad suportem | 420 mm |
| Otáčky vřetene | 10 - 1000 /min. |
| Výkon hlavního elektromotoru | 7,5 kW |
| Hmotnost stroje | 3000 kg |
| Rozměry d x š x v | 4000x1440x1560 mm |
| Řídící systém | ne |
| Rok výroby: | 1994 |
| Oběžný průměr nad ložem | 630 mm |
| Vzdálenost mezi hroty | 2000 mm |
| Max. hmotnost obrobku | kg |
| Oběžný průměr nad suportem | 340 mm |
| Výkon hlavního elektromotoru | 7.5 kW |
| Rozměry d x š x v | 4000 x 1400 x 1520 mm |
| Hmotnost stroje | 2960 kg |
| Řídící systém | ne |
| Rok výroby: | 1978 |
| Oběžný průměr nad ložem | 710 mm |
| Max. délka obrobku | 4000 mm |
| Oběžný průměr nad suportem | 420 mm |
| Otáčky vřetene | 90 - 1000 /min. |
| Rozměry d x š x v | 6000x1440x1560 mm |
| Hmotnost stroje | 3500 kg |
| Řídící systém | ne |