Je nám líto, ale tento produkt již není v nabídce. Níže si můžete vybrat z jemu podobných produktů.
Zobrazit produkty ve stejné kategorii.
| Rok výroby: | 0 |
| Oběžný průměr nad ložem | 380 mm |
| Vzdálenost mezi hroty | 1000 mm |
| Max. hmotnost obrobku | kg |
| Vrtání vřetene | 41 mm |
| Rozměry d x š x v | mm |
| Řídící systém | ne |
| Rok výroby: | 0 |
| Oběžný průměr nad ložem | 500 mm |
| Vzdálenost mezi hroty | 2000 mm |
| Výkon hlavního elektromotoru | 7,5 kW |
| Rozměry d x š x v | 3760x1210x1515 mm |
| Hmotnost stroje | 2950 kg |
| Řídící systém | ne |
| Rok výroby: | 1977 |
| Oběžný průměr nad ložem | 250 mm |
| Vzdálenost mezi hroty | 800 mm |
| Max. hmotnost obrobku | 150 kg |
| Otáčky vřetene | 20 - 3150 /min. |
| Hmotnost stroje | 1200 kg |
| Řídící systém | ne |
| Rok výroby: | 1958 |
| Oběžný průměr nad ložem | 280 mm |
| Vzdálenost mezi hroty | 750 mm |
| Max. hmotnost obrobku | kg |
| Řídící systém | ne |
| Rok výroby: | 1982 |
| Oběžný průměr nad ložem | 220 mm |
| Vzdálenost mezi hroty | 450 mm |
| Řídící systém | ne |
| Rok výroby: | 1980 |
| Oběžný průměr nad ložem | 320 mm |
| Vzdálenost mezi hroty | 750 mm |
| Řídící systém | ne |
| Rok výroby: | 0 |
| Oběžný průměr nad ložem | 500 mm |
| Vzdálenost mezi hroty | 1500 mm |
| Max. hmotnost obrobku | 300 kg |
| Otáčky vřetene | 45 - 2000 /min. |
| Vrtání vřetene | 50,8 mm |
| Hmotnost stroje | 1745 kg |
| Rozměry d x š x v | 3075x1500x1460 mm |
| Řídící systém | ne |
| Rok výroby: | 0 |
| Oběžný průměr nad ložem | 630 mm |
| Vzdálenost mezi hroty | 1500 mm |
| Max. hmotnost obrobku | kg |
| Oběžný průměr nad suportem | 340 mm |
| Výkon hlavního elektromotoru | 7,5 kW |
| Rozměry d x š x v | 4000 x 1400 mm |
| Hmotnost stroje | 2960 kg |
| Řídící systém | ne |