| Řídící systém Fanuc | Fanuc 21i |
| 0 - 6000 | |
| 7,5 | |
| ano | |
| 2800 | |
| 1600x1600x1750 | |
| 420 | |
| 307 |
Změna technických parametrů vyhrazena.
délka obrábění/Z osy: L3 = 370 mm,
hlava 12 pozic
průchod vřetene: 63mm
dokumentace
| Rok výroby: | 1967 |
| Řídící systém | ne |
| Točný průměr | 1250 mm |
| 3000 | |
| Šikmé lože | ne |
| Vrtání vřetene | 120 mm |
| ne | |
| Max. hmotnost obrobku | 16000 kg |
| 1000 | |
| 7500x2500x2100 | |
| 25000 |
| Rok výroby: | 2014 |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém Fanuc | 0i Mate - MD |
| Točný průměr | mm |
| 600 | |
| Šikmé lože | ne |
| Vrtání vřetene | 180 mm |
| ne | |
| 600 | |
| Max. průměr obrobku | 1000 mm |
| Max. hmotnost obrobku | 3000 kg |
| 11 | |
| 2 - 160 | |
| 3000x1500x1500 | |
| 4000 |
| Rok výroby: | 2011 |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém Heidenhain | Manual Plus 4110 |
| Točný průměr | 820 mm |
| 2000 | |
| Šikmé lože | ne |
| Vrtání vřetene | 128 mm |
| ne | |
| 0 - 1800 | |
| 530 | |
| 820 | |
| 28/22 | |
| 4900 | |
| 4000x1800x1863 |
| Rok výroby: | 0 |
| Řídící systém | ano |
| Točný průměr | mm |
| 10000 | |
| Šikmé lože | ne |
| Vrtání vřetene | mm |
| ne | |
| 2400 | |
| 2020 | |
| Vzdálenost mezi hroty | 10200 mm |
| 16760 x 3260 | |
| 60000 |
| Rok výroby: | 2002 |
| Řídící systém | ano |
| 2402 | |
| Točný průměr | 815 mm |
| 2000 | |
| Šikmé lože | ne |
| Vrtání vřetene | 137 mm |
| ne | |
| 5800 | |
| 4625 x 2250 x 1795 | |
| 450 |