| Manual Plus 4110 | |
| 820 | |
| 2000 | |
| Šikmé lože | ne |
| Vrtání vřetene | 128 mm |
| ne | |
| 0 - 1800 | |
| 530 | |
| 820 | |
| 28/22 | |
| 4900 | |
| 4000x1800x1863 |
Změna technických parametrů vyhrazena.
Stroj je v dobrém technickém stavu, možnost odzkoušení pod proudem.
| Rok výroby: | 2014 |
| Řídící systém | ano |
| 0i Mate - MD | |
| 600 | |
| Šikmé lože | ne |
| Vrtání vřetene | 180 mm |
| ne | |
| 600 | |
| Max. průměr obrobku | 1000 mm |
| Max. hmotnost obrobku | 3000 kg |
| 11 | |
| 2 - 160 | |
| 3000x1500x1500 | |
| 4000 |
| Rok výroby: | 0 |
| Řídící systém | ano |
| 10000 | |
| Šikmé lože | ne |
| Vrtání vřetene | mm |
| ne | |
| 2400 | |
| 2020 | |
| 10200 | |
| 16760 x 3260 | |
| 60000 |
| Rok výroby: | 2002 |
| Řídící systém | ano |
| 2402 | |
| 815 | |
| 2000 | |
| Šikmé lože | ne |
| Vrtání vřetene | 137 mm |
| ne | |
| 5800 | |
| 4625 x 2250 x 1795 | |
| 450 |
| Rok výroby: | 0 |
| Řídící systém | ano |
| 802 D si | |
| 4000 | |
| 6000 | |
| Šikmé lože | ne |
| Vrtání vřetene | mm |
| ne | |
| 3150 | |
| Max. hmotnost obrobku | 25000 kg |
| 09 - 90 | |
| 6000 | |
| 1500 | |
| 75 | |
| 62000 | |
| 16500 x 5200 x 3100 |
| Rok výroby: | 1974 |
| Řídící systém | ne |
| 1250 | |
| 3000 | |
| Šikmé lože | ne |
| Vrtání vřetene | mm |
| ne | |
| 900 | |
| Max. hmotnost obrobku | 14 000 kg |
| 8000 x 2100 x 3000 | |
| 16 350 |