| Řídící systém Heidenhain | Manual Plus 4110 |
| Točný průměr | 500 mm |
| 1500 | |
| Šikmé lože | ne |
| Vrtání vřetene | 82 mm |
| ne | |
| 0 - 3000 | |
| 2500 | |
| 3092 x 1370 x 1785 | |
| 17 | |
| Max. hmotnost obrobku | 1000 kg |
| ne | |
| 350 |
Změna technických parametrů vyhrazena.
Na stroji byly v loňském roce vyměněny kompletně všechny moduly, mimo řídícího systému.
Příslušenství:
4x držák multifix
1x Univerzala 250/3
1x Univerzála 250/4
Obě sklíčidla nové
Ke stroji PC s komunikací a CAM
Kužel dutiny Morse 4
Stroj v dobrém technickém stavu, pod proudem.
| Rok výroby: | 2005 |
| Řídící systém | ano |
| Sinumerik 840 D | |
| Točný průměr | 180 mm |
| 400 | |
| Šikmé lože | ano |
| Vrtání vřetene | 63 mm |
| ano | |
| 12 | |
| 3875 x 2122 x 2345 | |
| 7000 | |
| 10 - 3500 |
| Rok výroby: | 2004 |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém Fanuc | |
| Točný průměr | 200 mm |
| 300 | |
| 151 | |
| 339 | |
| 290 | |
| 20 - 6000 | |
| 4200 | |
| 7,5 | |
| Podavač tyčí | ne |
| 2885/3865x1720x1670 | |
| 380 |
| Rok výroby: | 2019 |
| Řídící systém | ano |
| Sinumerik 828 D | |
| Točný průměr | 300 mm |
| 510 | |
| Šikmé lože | ano |
| Vrtání vřetene | 65 mm |
| ano | |
| 210 | |
| 560 | |
| 0 - 4500 | |
| 2950 | |
| 2700x1700x1900 | |
| Osa C | ° |
| Rok výroby: | 2007 |
| Řídící systém | ano |
| MATRIX NEXUS | |
| Točný průměr | 350 mm |
| 1021 | |
| Šikmé lože | ano |
| Vrtání vřetene | ano mm |
| ne | |
| Max. průměr obrobku | 380 mm |
| 0 - 5000 | |
| Protivřeteno | ano |
| 26 | |
| ano | |
| 12 |
| Rok výroby: | 2008 |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém Fanuc | |
| Točný průměr | 350 mm |
| 650 | |
| Šikmé lože | ne |
| Vrtání vřetene | 42 mm |
| ne | |
| 3000x1700x1500 | |
| 2200 | |
| 1 - 3500 | |
| 196 |