| Max. průměr řezaného materiálu | 640 mm |
| Hmotnost stroje | 4300 kg |
| Výkon hlavního elektromotoru | 9,2 kW |
Změna technických parametrů vyhrazena.
Hydraulický poloautomat. Maximální řezaný průměr 640 mm, plochý materiál až do šíře 1.100 mm.
Robustní provedení stroje s otočným dvousloupovým vedením ramene pilového pásu. Rameno se pohybuje po lineárním vedení. Plynulé nastavení řezných úhlů jednostranně 60° při stálé poloze upnutého materiálu.
Stroj je v dobrém stavu, pod proudem.
| Rok výroby: | 0 |
| Hmotnost stroje | 400 kg |
| Řídící systém | ne |
| Rok výroby: | 2012 |
| Max. průměr řezaného materiálu | 335 mm |
| Rozměry d x š x v | 2480x2300x1900 mm |
| Hmotnost stroje | 2020 kg |
| Řídící systém | ne |
| Rok výroby: | 2012 |
| Max. průměr řezaného materiálu | 500 mm |
| Hmotnost stroje | 1450 kg |
| Řídící systém | ne |
| Rok výroby: | 2022 |
| Max. průměr řezaného materiálu | 450 mm |
| Rozměry d x š x v | 3050 x 1340 x 2050 mm |
| Hmotnost stroje | 3000 kg |
| Výkon hlavního elektromotoru | 7,5 kW |
| Podávací rychlost | 20-100 m/min |
| Řídící systém | ne |
| Rok výroby: | 2025 |
| Max. průměr řezaného materiálu | 250 (při plném materiálu) mm |
| Hmotnost stroje | 750 kg |
| Výkon hlavního elektromotoru | 3 kW |
| Řídící systém | ne |