| Pojezd osy X | 500 mm |
| Pojezd osy Y | 350 mm |
| Pojezd osy Z | 300 mm |
| Rozměry d x š x v | 2550x2800x2150 mm |
| Max. hmotnost obrobku | 1500 kg |
| Maximální průměr drátu | 0,1-0,36 mm |
| Hmotnost stroje | 3500 kg |
Změna technických parametrů vyhrazena.
Stroj je ve velmi dobrém stavu. Ke stroji je postprocesor for NX CAM
Drátová řezačka Mitsubishi Electric FA 20S Advance představuje vysoce přesné řešení pro elektroerozivní obrábění tvarově složitých dílců. Tento model z roku 2006 je ideální volbou pro nástrojárny a provozy vyžadující maximální preciznost při výrobě střižných nástrojů nebo forem. Hlavním benefitem stroje je jeho spolehlivost a pokročilé řízení, které zajišťuje stabilní proces řezání i u rozměrnějších obrobků. Díky své konstrukci efektivně kombinuje vysokou tuhost s jemnou přesností finálního povrchu.
| Rok výroby: | 2016 |
| Pojezd osy X | 800 mm |
| Pojezd osy Y | 600 mm |
| Pojezd osy Z | 200 mm |
| Hmotnost stroje | 300 kg |
| Maximální průměr drátu | 0,3 mm |
| Max. hmotnost obrobku | 500 kg |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém Fanuc | 31i-WB |
| Rok výroby: | 2005 |
| Pojezd osy X | 550 mm |
| Pojezd osy Y | 350 mm |
| Pojezd osy Z | 400 mm |
| Řídící systém | ne |
| Rok výroby: | 2018 |
| Pojezd osy X | 600 mm |
| Pojezd osy Y | 400 mm |
| Pojezd osy Z | 410 mm |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém Fanuc | Fanuc 31i |
| Max. hmotnost obrobku | 1000 kg |
| Rok výroby: | 2014 |
| Pojezd osy X | 600 mm |
| Pojezd osy Y | 400 mm |
| Pojezd osy Z | 410 mm |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém Fanuc | Fanuc 31i |
| Max. hmotnost obrobku | 1000 kg |
| Rok výroby: | 2000 |
| Pojezd osy X | 400 mm |
| Pojezd osy Y | 250 mm |
| Pojezd osy Z | 200 mm |
| Rozměry d x š x v | 1800 x 1600 x 2180 mm |
| Hmotnost stroje | 2500 kg |
| Průměr stolu | 850 x 500 x 200 mm |
| Max. hmotnost obrobku | 500 kg |
| Řídící systém | ne |