| Max. délka střihu | 1300 mm |
| Max. tloušťka plechu | 4 mm |
| Typ pohonu nůžek | Mechanický |
Změna technických parametrů vyhrazena.
Stroj v dobrém provozním stavu a neustále v provozu. Možnost odzkoušení pod proudem.
- Světelné závory
- Elektrický doražeč
- Čtyřtaktní a dvoutaktní
- Ovládací panel
Tabulové nůžky Bernardo MTB 1300x4 NC představují efektivní řešení pro přesné stříhání plechů v kovovýrobě. Tento mechanický stroj s NC řízením je udržován v dobrém provozním stavu a stále zapojen, což umožňuje jeho okamžité odzkoušení. K hlavním přednostem patří elektrický doraz a přehledný ovládací panel, které zvyšují komfort obsluhy. Bezpečnost pracoviště zajišťují integrované světelné závory. Zařízení nabízí režim čtyřtaktního i dvoutaktního chodu pro flexibilní využití v dílenské praxi.
| Rok výroby: | 2011 |
| Řídící systém | ne |
| Max. délka střihu | 3100 mm |
| Max. tloušťka plechu | 6 mm |
| Typ pohonu nůžek | Hydraulický |
| Výkon hlavního elektromotoru | 11 kW |
| Počet zdvihů | 20 /min |
| Hmotnost stroje | 5500 kg |
| Rozměry d x š x v | 3900x2560x1560 mm |
| Rok výroby: | 1990 |
| Řídící systém | ano |
| Max. délka střihu | 3150 mm |
| Max. tloušťka plechu | 16 mm |
| Typ pohonu nůžek | Hydraulický |
| Výkon hlavního elektromotoru | 43 kW |
| Rozměry d x š x v | 4240 x 2520 x 2570 mm |
| Hmotnost stroje | 16 300 kg |
| Rok výroby: | 0 |
| Řídící systém | ne |
| Max. délka střihu | 1250 mm |
| Max. tloušťka plechu | 3 mm |
| Typ pohonu nůžek | Mechanický |
| Pojezd zadního dorazu | 500 mm |
| Výkon hlavního elektromotoru | 2,2 kW |
| Rozměry d x š x v | 1620x1403x1190 mm |
| Hmotnost stroje | 1600 kg |
| Rok výroby: | 0 |
| Max. délka střihu | 1250 mm |
| Max. tloušťka plechu | 3 mm |
| Typ pohonu nůžek | Mechanický |
| Řídící systém | ne |
| Rok výroby: | 2000 |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém Haco | |
| Max. délka střihu | 3050 mm |
| Max. tloušťka plechu | 8 mm |
| Typ pohonu nůžek | Hydraulický |