| Max. průměr obrobku | 1600 mm |
| Upínací průměr otočného stolu | 1400 mm |
| Max. zatížení stolu | 5000 kg |
| Max. výška obrobku | 1000 mm |
| Výsuv smykadla (Z) | 700 mm |
| Průřez smykadla | mm |
| Hnané nástroje | |
| Zásobník nástrojů | ano |
| Počet pozic v zásobníku nástrojů | 5 |
| Výkon hlavního elektromotoru | 30 kW |
| Rozměry d x š x v | 3380 x 3240 x 4140 mm |
| Hmotnost stroje | 17800 kg |
| Revolverová hlava | ano |
| Otáčky upínací desky | 4 - 200 /min |
Změna technických parametrů vyhrazena.
Stroj je funkční, je možno přetestovat.
Jednostojanový svislý soustruh Sedin 1541 představuje robustní řešení pro přesné silové obrábění velkorozměrových obrobků přírubového charakteru. Tento karusel je ideální volbou pro hrubovací i dokončovací operace v těžkém strojírenství. Díky přítomnosti revolverové hlavy a zásobníku nástrojů stroj efektivně zvládá komplexní soustružnické cykly, což výrazně zvyšuje produktivitu výroby. Konstrukce stroje zajišťuje vysokou stabilitu a spolehlivost i při náročném technologickém nasazení v provozu.
| Rok výroby: | 2026 |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém Siemens | Sinumerik 840 D |
| Max. průměr obrobku | 3000 mm |
| Upínací průměr otočného stolu | 2800 mm |
| Max. zatížení stolu | 18000 kg |
| Max. výška obrobku | 1800 mm |
| Výsuv smykadla (Z) | 1400 mm |
| Průřez smykadla | 320 mm |
| Hnané nástroje | ne |
| Zásobník nástrojů | ano |
| Počet pozic v zásobníku nástrojů | 12 |
| Výkon hlavního elektromotoru | 50 kW |
| Hmotnost stroje | 40000 kg |
| Otáčky stolu | 1 - 100 /min |
| Rok výroby: | 2026 |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém Siemens | Sinumerik ONE |
| Max. průměr obrobku | 2200 mm |
| Upínací průměr otočného stolu | 2000 mm |
| Max. zatížení stolu | 20000 kg |
| Max. výška obrobku | 1760 mm |
| Výsuv smykadla (Z) | 1000 mm |
| Průřez smykadla | 180 x 200 mm |
| Hnané nástroje | ano |
| Počet pozic nástrojů (z toho hnaných) | 15 |
| Zásobník nástrojů | ano |
| Počet pozic v zásobníku nástrojů | 15 |
| Výkon hlavního elektromotoru | 58 kW |
| Rozměry d x š x v | 6700x10400x6400 mm |
| Výkon motoru hnaných nástrojů | 19,5 kW |
| Otáčky poháněných nástrojů | 8 - 3300 /min |
| Pracovní posuv | 4000 mm/min |
| Rychloposuv | 10000 m/min |
| Osa C | 360 ° |
| Chlazení středem | ano |
| Tlak chlazení středem | 20 bar |
| Otáčky upínací desky | 2 - 160 /min |
| Hmotnost stroje | 32000 kg |
| Max. kroutící moment upínací desky | 42080 Nm |
| Rok výroby: | 2026 |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém Siemens | Sinumerik ONE |
| Max. průměr obrobku | 1900 mm |
| Upínací průměr otočného stolu | 1600 mm |
| Max. zatížení stolu | 12000 kg |
| Max. výška obrobku | 1760 mm |
| Výsuv smykadla (Z) | 1000 mm |
| Průřez smykadla | 180x220 mm |
| Hnané nástroje | ano |
| Počet pozic nástrojů (z toho hnaných) | 15 |
| Zásobník nástrojů | ano |
| Počet pozic v zásobníku nástrojů | 15 |
| Osa C | 360 ° |
| Chlazení středem | ano |
| Tlak chlazení středem | 20 bar |
| Výkon hlavního elektromotoru | 58 kW |
| Otáčky upínací desky | 2 - 200 /min |
| Otáčky poháněných nástrojů | 8 - 3300 /min |
| Výkon motoru hnaných nástrojů | 19,5 kW |
| Hmotnost stroje | 27200 kg |
| Rozměry d x š x v | 5700x7000x5900 mm |
| Max. kroutící moment upínací desky | 33700 Nm |
| Rok výroby: | 0 |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém NCT | 204 |
| Max. průměr obrobku | 1400 mm |
| Upínací průměr otočného stolu | 1250 mm |
| Max. výška obrobku | 1150 mm |
| Max. zatížení stolu | 6000 kg |
| Hnané nástroje | ne |
| Zásobník nástrojů | ne |
| Výkon hlavního elektromotoru | 30 kW |
| Rozměry d x š x v | 2970x2770x4250 mm |
| Hmotnost stroje | 13000 kg |
| Rok výroby: | 0 |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém NUM | |
| Max. průměr obrobku | 2100 mm |
| Upínací průměr otočného stolu | 2000 mm |
| Max. zatížení stolu | 20000 kg |
| Max. výška obrobku | 1260 mm |
| Výsuv smykadla (Z) | mm |
| Průřez smykadla | mm |
| Hnané nástroje | ne |
| Zásobník nástrojů | ano |
| Počet pozic v zásobníku nástrojů | 15 |
| Chlazení středem | ne |
| Hmotnost stroje | 29000 kg |