| Max. průměr obrobku | 1250 mm |
| 1120 | |
| 3200 | |
| 1000 | |
| 700 | |
| ano | |
| 5 | |
| 30 | |
| 2750 × 2975 × 4100 | |
| 16500 | |
| 775 | |
| ano |
Změna technických parametrů vyhrazena.
Stroj v dobrém technickém stavu, po předchozí dohodě možnost vyzkoušet.
Nabízíme jednostojanový karusel Sedin 1512, který představuje robustní řešení pro přesné soustružení velkoformátových obrobků. Tento vertikální soustruh z produkce renomovaného výrobce je ideální pro hrubovací i dokončovací operace v těžkém strojírenství. Stroj vyniká svou tuhostí a spolehlivostí, což zajišťuje stabilní proces obrábění i při vysokém zatížení. Je optimální volbou pro provozy hledající osvědčenou mechanickou konstrukci pro efektivní opracování rozměrných rotačních dílců.
| Rok výroby: | 2026 |
| Řídící systém | ano |
| Sinumerik 840 D | |
| Max. průměr obrobku | 3000 mm |
| 2800 | |
| 18000 | |
| 1800 | |
| 1400 | |
| Průřez smykadla | 320 mm |
| Hnané nástroje | ne |
| ano | |
| 12 | |
| 50 | |
| 40000 | |
| 1 - 100 |
| Rok výroby: | 2026 |
| Řídící systém | ano |
| Sinumerik ONE | |
| Max. průměr obrobku | 2200 mm |
| 2000 | |
| 20000 | |
| 1760 | |
| 1000 | |
| Průřez smykadla | 180 x 200 mm |
| Hnané nástroje | ano |
| 15 | |
| ano | |
| 15 | |
| 58 | |
| 6700x10400x6400 | |
| 19,5 | |
| 8 - 3300 | |
| 4000 | |
| 10000 | |
| Osa C | 360 ° |
| ano | |
| 20 | |
| 2 - 160 | |
| 32000 | |
| 42080 |
| Rok výroby: | 2026 |
| Řídící systém | ano |
| Sinumerik ONE | |
| Max. průměr obrobku | 1900 mm |
| 1600 | |
| 12000 | |
| 1760 | |
| 1000 | |
| Průřez smykadla | 180x220 mm |
| Hnané nástroje | ano |
| 15 | |
| ano | |
| 15 | |
| Osa C | 360 ° |
| ano | |
| 20 | |
| 58 | |
| 2 - 200 | |
| 8 - 3300 | |
| 19,5 | |
| 27200 | |
| 5700x7000x5900 | |
| 33700 |
| Rok výroby: | 0 |
| Řídící systém | ano |
| 204 | |
| Max. průměr obrobku | 1400 mm |
| 1250 | |
| 1150 | |
| 6000 | |
| Hnané nástroje | ne |
| ne | |
| 30 | |
| 2970x2770x4250 | |
| 13000 |
| Rok výroby: | 1972 |
| Řídící systém | ne |
| Max. průměr obrobku | 1600 mm |
| 1400 | |
| 5000 | |
| 1000 | |
| 700 | |
| Průřez smykadla | mm |
| Hnané nástroje | |
| ano | |
| 5 | |
| 30 | |
| 3380 x 3240 x 4140 | |
| 17800 | |
| ano | |
| 4 - 200 |