| Řídící systém Heidenhain | TNC 530 |
| Rozměry pracovní plochy stolu | 3000x1250 mm |
| Pojezd osy X | 3000 mm |
| 1000 | |
| 1400 | |
| 10 - 5000 | |
| 7000 | |
| ISO 50 | |
| ano | |
| 8 | |
| 23000 |
Změna technických parametrů vyhrazena.
Stroj je v dobrém technickém stavu, možnost odzkoušení pod proudem.
Příslušenství: elektrické vřeteno Jäger 30 000rpm/7kW, přídavný otočný stůl ISN 1000 CNC V.
Stolová frézka TOS KUŘIM FSQ 125-S/A3 představuje robustní řešení pro přesné a výkonné frézování středně velkých obrobků. Díky spolehlivému řídicímu systému Heidenhain je stroj ideální pro náročné kovoobráběcí operace vyžadující vysokou tuhost při obrábění a efektivní správu nástrojů. Tato frézka najde uplatnění především v nástrojárnách a provozech zaměřených na kusovou či malosériovou výrobu, kde uživatel ocení její univerzálnost, snadné programování a stabilitu celého procesu obrábění kovů.
| Rok výroby: | 2019 |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém Heidenhain | TNC 620 |
| Rozměry pracovní plochy stolu | 3000 mm |
| Pojezd osy X | 4000 mm |
| 1500 | |
| 1500 | |
| ano | |
| 60 | |
| ISO 50 | |
| Rozměry d x š x v | 11200 x 8140 x 5390 mm |
| 50 000 |
| Rok výroby: | 2004 |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém Heidenhain | TNC 530 |
| Rozměry pracovní plochy stolu | 3500x1300 mm |
| Pojezd osy X | 3000 mm |
| 1200 | |
| 1500 | |
| Pracovní posuv | 6000 mm/min |
| Rychloposuv | 15 m/min |
| 0 - 2800 | |
| ano | |
| 60 | |
| ISO 50 | |
| 130 |
| Rok výroby: | 0 |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém Selca | S3000 CNC |
| Rozměry pracovní plochy stolu | 2000 x 700 mm |
| Pojezd osy X | 1500 mm |
| 700 | |
| 700 | |
| Výkon hlavního elektromotoru | 30 kW |
| 16000 | |
| ISO 40 |
| Rok výroby: | 2004 |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém Heidenhain | TNC 426 |
| Rozměry pracovní plochy stolu | mm |
| Pojezd osy X | 24000 mm |
| 3000 | |
| 1250 | |
| 0 - 4000 | |
| ISO 50 | |
| ano | |
| 60 | |
| ano |
| Rok výroby: | 2016 |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém Heidenhain | TNC 530 |
| Rozměry pracovní plochy stolu | 3000x1000 mm |
| Pojezd osy X | 3000 mm |
| 1250 | |
| 1500 | |
| ISO 50 | |
| 20 - 6000 | |
| 1250 | |
| Výkon hlavního elektromotoru | 30 kW |
| 7500 | |
| Rychloposuv | 30 m/min |
| ano | |
| 20 | |
| ano | |
| 60 | |
| 29300 | |
| Rozměry d x š x v | 8780x6100x4600 mm |