| Řídící systém NCT | 104 |
| Rozměry pracovní plochy stolu | 3100x1000 mm |
| Pojezd osy X | 3000 mm |
| 1200 | |
| 1000 | |
| 0 - 4000 |
Změna technických parametrů vyhrazena.
Stroj je v dobrém technickém stavu a lze jej vyzkoušet.
| Rok výroby: | 2019 |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém Heidenhain | TNC 620 |
| Rozměry pracovní plochy stolu | 3000 mm |
| Pojezd osy X | 4000 mm |
| 1500 | |
| 1500 | |
| ano | |
| 60 | |
| ISO 50 | |
| 11200 x 8140 x 5390 | |
| 50 000 |
| Rok výroby: | 2004 |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém Heidenhain | TNC 530 |
| Rozměry pracovní plochy stolu | 3500x1300 mm |
| Pojezd osy X | 3000 mm |
| 1200 | |
| 1500 | |
| Pracovní posuv | 6000 mm/min |
| 15 | |
| 0 - 2800 | |
| ano | |
| 60 | |
| ISO 50 | |
| 130 |
| Rok výroby: | 0 |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém Selca | S3000 CNC |
| Rozměry pracovní plochy stolu | 2000 x 700 mm |
| Pojezd osy X | 1500 mm |
| 700 | |
| 700 | |
| Výkon hlavního elektromotoru | 30 kW |
| 16000 | |
| ISO 40 |
| Rok výroby: | 2004 |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém Heidenhain | TNC 426 |
| Rozměry pracovní plochy stolu | mm |
| Pojezd osy X | 24000 mm |
| 3000 | |
| 1250 | |
| 0 - 4000 | |
| ISO 50 | |
| ano | |
| 60 | |
| ano |
| Rok výroby: | 2002 |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém Heidenhain | TNC 530 |
| Rozměry pracovní plochy stolu | 3000x1250 mm |
| Pojezd osy X | 3000 mm |
| 1000 | |
| 1400 | |
| 10 - 5000 | |
| 7000 | |
| ISO 50 | |
| ano | |
| 8 | |
| 23000 |