| Rozměry pracovní plochy stolu | 500 x 1600 mm |
| Pojezd osy X | 482 mm |
| Pojezd osy Y | 517 mm |
| Pojezd osy Z | 812 mm |
Změna technických parametrů vyhrazena.
Stolová frézka Correa F3U-E představuje spolehlivé řešení pro univerzální frézovací operace v nástrojárnách i běžné strojírenské výrobě. Tento robustní stroj je ideální pro přesné obrábění středně velkých obrobků, kde vyniká svou stabilitou a flexibilitou při nastavování řezných podmínek. Díky své konstrukci umožňuje efektivní hrubování i dokončovací práce, čímž zvyšuje produktivitu dílny. Investice do tohoto modelu přináší osvědčenou kvalitu a dlouhou životnost pro náročné průmyslové aplikace.
| Rok výroby: | 2019 |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém Heidenhain | TNC 620 |
| Rozměry pracovní plochy stolu | 3000 mm |
| Pojezd osy X | 4000 mm |
| Pojezd osy Y | 1500 mm |
| Pojezd osy Z | 1500 mm |
| Zásobník nástrojů | ano |
| Počet pozic v zásobníku nástrojů | 60 |
| Upínací kužel vřetena | ISO 50 . |
| Rozměry d x š x v | 11200 x 8140 x 5390 mm |
| Hmotnost stroje | 50 000 kg |
| Rok výroby: | 2004 |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém Heidenhain | TNC 530 |
| Rozměry pracovní plochy stolu | 3500x1300 mm |
| Pojezd osy X | 3000 mm |
| Pojezd osy Y | 1200 mm |
| Pojezd osy Z | 1500 mm |
| Pracovní posuv | 6000 mm/min |
| Rychloposuv | 15 m/min |
| Otáčky vřetene | 0 - 2800 /min. |
| Zásobník nástrojů | ano |
| Počet pozic v zásobníku nástrojů | 60 |
| Upínací kužel vřetena | ISO 50 . |
| Pracovní průměr vřetena | 130 mm |
| Rok výroby: | 0 |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém Selca | S3000 CNC |
| Rozměry pracovní plochy stolu | 2000 x 700 mm |
| Pojezd osy X | 1500 mm |
| Pojezd osy Y | 700 mm |
| Pojezd osy Z | 700 mm |
| Výkon hlavního elektromotoru | 30 kW |
| Hmotnost stroje | 16000 kg |
| Upínací kužel vřetena | ISO 40 . |
| Rok výroby: | 2004 |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém Heidenhain | TNC 426 |
| Rozměry pracovní plochy stolu | mm |
| Pojezd osy X | 24000 mm |
| Pojezd osy Y | 3000 mm |
| Pojezd osy Z | 1250 mm |
| Otáčky vřetene | 0 - 4000 /min. |
| Upínací kužel vřetena | ISO 50 . |
| Zásobník nástrojů | ano |
| Počet pozic v zásobníku nástrojů | 60 |
| Chlazení středem | ano |
| Rok výroby: | 2002 |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém Heidenhain | TNC 530 |
| Rozměry pracovní plochy stolu | 3000x1250 mm |
| Pojezd osy X | 3000 mm |
| Pojezd osy Y | 1000 mm |
| Pojezd osy Z | 1400 mm |
| Otáčky vřetene | 10 - 5000 /min. |
| Max. zatížení stolu | 7000 kg |
| Upínací kužel vřetena | ISO 50 . |
| Zásobník nástrojů | ano |
| Počet pozic v zásobníku nástrojů | 8 |
| Hmotnost stroje | 23000 kg |