| Макс. диаметр разрезаемого материала | 250 (při plném materiálu) mm |
| Масса станка | 750 kg |
| Мощность гл. электромотора | 3 kW |
Компания не несет ответственности за любые неточности или пробелы в информации на данном Сайте
The saw is intended for dividing material in vertical and angled cuts, angled cuts continuously adjustable from 0 to +60 degrees to the right and from 0 to -60 degrees to the left. Change the angle using the quick release lever.
It is used in piece and small-series production and, due to its robust construction, it enables the cutting of a wide range of profiles and bars of full cross-section. Angle rotation indicator directly on the saw display. Saw band 4780x34x1.1 mm.
| Год изготовления: | 0 |
| Макс. диаметр разрезаемого материала | mm |
| Мощность гл. электромотора | 2,4 kW |
| Размеры ДхШхВ | 2310 x 1900 x 1503 mm |
| Масса станка | 904 kg |
| ЧПУ | Нет |
| Год изготовления: | 2019 |
| Макс. диаметр разрезаемого материала | 450 mm |
| Размеры ДхШхВ | 1320 x 1020 x 2000 mm |
| Масса станка | 1050 kg |
| ЧПУ | Нет |
| Год изготовления: | 2017 |
| Макс. диаметр разрезаемого материала | 360 mm |
| Мощность гл. электромотора | 7 kW |
| Размеры ДхШхВ | 1785 x 2785 x 1800 mm mm |
| ЧПУ | Да |
| Год изготовления: | 2024 |
| Макс. диаметр разрезаемого материала | 280 mm |
| Масса станка | 1000 kg |
| Размеры ДхШхВ | 2200 x 1250 x 1300 mm |
| Мощность гл. электромотора | 1,5 kW |
| ЧПУ | Нет |
| Год изготовления: | 0 |
| Масса станка | 400 kg |
| ЧПУ | Нет |