| Макс. длина реза | 3150 mm |
| Макс. толщина листа | 25 mm |
| Типа привода ножниц | Hydraulický |
| Размеры ДхШхВ | 4150 x 2650 x 2650 mm |
| Масса станка | 25 000 kg |
Компания не несет ответственности за любые неточности или пробелы в информации на данном Сайте
The machine is in good condition; testing is possible.
The CNTA 3150/25 A hydraulic plate shears from the renowned manufacturer Stroje a zariadenia Piesok represent a robust solution for precise and powerful sheet metal cutting in engineering production. This machine is ideal for operations requiring reliability during the heavy-duty cutting of thick materials. Thanks to their design and hydraulic drive, the shears ensure high rigidity and stability, which directly translates into the quality and geometric accuracy of the cut, thereby increasing the efficiency of material preparation for further processing.
| Год изготовления: | 2011 |
| ЧПУ | Нет |
| Макс. длина реза | 3100 mm |
| Макс. толщина листа | 6 mm |
| Типа привода ножниц | Hydraulický |
| Мощность гл. электромотора | 11 kW |
| Количество ходов | 20 /min |
| Масса станка | 5500 kg |
| Размеры ДхШхВ | 3900x2560x1560 mm |
| Год изготовления: | 1990 |
| ЧПУ | Да |
| Макс. длина реза | 3150 mm |
| Макс. толщина листа | 16 mm |
| Типа привода ножниц | Hydraulický |
| Мощность гл. электромотора | 43 kW |
| Размеры ДхШхВ | 4240 x 2520 x 2570 mm |
| Масса станка | 16 300 kg |
| Год изготовления: | 0 |
| ЧПУ | Нет |
| Макс. длина реза | 1250 mm |
| Макс. толщина листа | 3 mm |
| Типа привода ножниц | Mechanický |
| Перемещение заднего упора | 500 mm |
| Мощность гл. электромотора | 2,2 kW |
| Размеры ДхШхВ | 1620x1403x1190 mm |
| Масса станка | 1600 kg |
| Год изготовления: | 0 |
| Макс. длина реза | 1250 mm |
| Макс. толщина листа | 3 mm |
| Типа привода ножниц | Mechanický |
| ЧПУ | Нет |
| Год изготовления: | 2000 |
| ЧПУ | Да |
| Система управления Haco | |
| Макс. длина реза | 3050 mm |
| Макс. толщина листа | 8 mm |
| Типа привода ножниц | Hydraulický |