| Maks. długość cięcia | 3150 mm |
| Maks. grubość blachy | 25 mm |
| Rodzaj napędu nożyc | Hydraulický |
| Rozmiary d x sz x w | 4150 x 2650 x 2650 mm |
| Ciężar maszyny | 25 000 kg |
Zmiana parametrów technicznych zastrzeżona.
The machine is in good condition; testing is possible.
The CNTA 3150/25 A hydraulic plate shears from the renowned manufacturer Stroje a zariadenia Piesok represent a robust solution for precise and powerful sheet metal cutting in engineering production. This machine is ideal for operations requiring reliability during the heavy-duty cutting of thick materials. Thanks to their design and hydraulic drive, the shears ensure high rigidity and stability, which directly translates into the quality and geometric accuracy of the cut, thereby increasing the efficiency of material preparation for further processing.
| Rok produkcji: | 2011 |
| System sterowania | nie |
| Maks. długość cięcia | 3100 mm |
| Maks. grubość blachy | 6 mm |
| Rodzaj napędu nożyc | Hydraulický |
| Moc głównego elektrosilnika | 11 kW |
| Ilość skoków | 20 /min |
| Ciężar maszyny | 5500 kg |
| Rozmiary d x sz x w | 3900x2560x1560 mm |
| Rok produkcji: | 1990 |
| System sterowania | tak |
| Maks. długość cięcia | 3150 mm |
| Maks. grubość blachy | 16 mm |
| Rodzaj napędu nożyc | Hydraulický |
| Moc głównego elektrosilnika | 43 kW |
| Rozmiary d x sz x w | 4240 x 2520 x 2570 mm |
| Ciężar maszyny | 16 300 kg |
| Rok produkcji: | 0 |
| System sterowania | nie |
| Maks. długość cięcia | 1250 mm |
| Maks. grubość blachy | 3 mm |
| Rodzaj napędu nożyc | Mechanický |
| Przejazd tylnego zderzaka | 500 mm |
| Moc głównego elektrosilnika | 2,2 kW |
| Rozmiary d x sz x w | 1620x1403x1190 mm |
| Ciężar maszyny | 1600 kg |
| Rok produkcji: | 0 |
| Maks. długość cięcia | 1250 mm |
| Maks. grubość blachy | 3 mm |
| Rodzaj napędu nożyc | Mechanický |
| System sterowania | nie |
| Rok produkcji: | 2000 |
| System sterowania | tak |
| System sterownia Haco | |
| Maks. długość cięcia | 3050 mm |
| Maks. grubość blachy | 8 mm |
| Rodzaj napędu nożyc | Hydraulický |