| Макс. толщина листа | 3 mm |
| Ширина листа | 3640 mm |
| Тип привода | Hydraulický |
| Масса станка | 26 500 kg |
| Мощность гл. электромотора | 34 kW |
Компания не несет ответственности за любые неточности или пробелы в информации на данном Сайте
The machine is in good condition and can be tested.
This Trumpf Codatto EVA3122 hydraulic folding machine, also known as the TruBend Center 5030, represents a highly efficient solution for the precision forming of sheet metal parts. The machine is ideal for complex bending operations requiring maximum repeatability and processing speed. Thanks to advanced panel bending technology, it enables the automated production of intricate profiles with minimal operator intervention, significantly increasing productivity and expanding the manufacturing capabilities of your engineering facility.
| Год изготовления: | 1965 |
| Макс. толщина листа | 4 mm |
| Ширина листа | 2050 mm |
| Тип привода | Mechanický |
| Мощность гл. электромотора | 7,5 kW |
| Размеры ДхШхВ | 3150x1500x1600 mm |
| Масса станка | 4300 kg |
| ЧПУ | Нет |
| Год изготовления: | 1989 |
| Макс. толщина листа | 4,5 mm |
| Ширина листа | 2500 mm |
| Тип привода | Hydraulický |
| Размеры ДхШхВ | 3890x2000x2400 mm |
| Мощность гл. электромотора | 10,07 kW |
| Масса станка | 6300 kg |
| ЧПУ | Нет |
| Год изготовления: | 1994 |
| Макс. толщина листа | 2 mm |
| Ширина листа | 8200 mm |
| Тип привода | Hydraulický |
| Размеры ДхШхВ | 9400x2000x1600 mm |
| Масса станка | 7100 kg |
| ЧПУ | Нет |