| Średnica wrzeciona roboczego | 90 mm |
| Przejazd osi X | 1000 mm |
| Przejazd osi Y | 900 mm |
| Obroty wrzeciona | 0 - 1400 /min. |
| Chłodzenie przez wrzeciono | nie |
| Wysuw wrzeciona (W) | 710 mm |
| Przejazd osi Z | 800 mm |
| Magazyn narzędzi | nie |
| Mocujący stożek wrzeciona | MORSE 5 . |
| Moc głównego elektrosilnika | 7,5 kW |
| Rozmiary stołu | 1000 x 1120 mm |
| Rozmiary d x sz x w | 3900 x 2500 x 2650 mm |
| Ciężar maszyny | 9000 kg |
Zmiana parametrów technicznych zastrzeżona.
The machine is in good technical condition, with the possibility of testing under power.
This TOS Varnsdorf W 9 horizontal boring machine represents a proven solution for precision boring, milling, and threading of medium-sized workpieces. The table-type design ensures high rigidity and stability during machining, making it ideal for both single-piece and small-batch engineering production. Thanks to its versatility and reliable construction, it is well-suited for workshops focused on component renovation and precision metalworking, where mechanical durability and simple manual operation (without the need for NC control) are prioritized.
| Rok produkcji: | 1984 |
| System sterowania | nie |
| Średnica wrzeciona roboczego | 75 mm |
| Przejazd osi X | 1250 mm |
| Przesuw wrzecienniku po stojaku (Y) | 900 mm |
| Przejazd osi Z | 1000 mm |
| Rozmiary stołu | 950x950 mm |
| Wysuw wrzeciona (W) | 560 mm |
| Moc głównego elektrosilnika | 11 kW |
| Mocujący stożek wrzeciona | ISO 40 . |
| Rozmiary d x sz x w | 4522x3359x2800 mm |
| Ciężar maszyny | 10700 kg |
| Rok produkcji: | 1978 |
| System sterowania | nie |
| Średnica wrzeciona roboczego | 90 mm |
| Przejazd osi X | 1250 mm |
| Przejazd osi Y | 90 mm |
| Obroty wrzeciona | 45 - 1120 /min. |
| Chłodzenie przez wrzeciono | nie |
| Wysuw wrzeciona (W) | 680 mm |
| Przejazd osi Z | 1000 mm |
| Magazyn narzędzi | nie |
| Mocujący stożek wrzeciona | ISO 40 . |
| Moc głównego elektrosilnika | 20 kW |
| Rozmiary stołu | 1000x1120 mm |
| Rozmiary d x sz x w | 4180x2300x2690 mm |
| Ciężar maszyny | 12000 kg |
| Rok produkcji: | 0 |
| System sterowania | nie |
| Średnica wrzeciona roboczego | 63 mm |
| Przejazd osi X | 1000 mm |
| Przejazd osi Y | 710 mm |
| Obroty wrzeciona | - /min. |
| Chłodzenie przez wrzeciono | nie |
| Wysuw wrzeciona (W) | 560 mm |
| Przejazd osi Z | 1000 mm |
| Magazyn narzędzi | nie |
| Mocujący stożek wrzeciona | Morse4 . |
| Powierzchnia mocująca stołu | 800 x 800 mm |
| Moc głównego elektrosilnika | 5.5 kW |
| Rozmiary d x sz x w | 4050x2100x2280 mm |
| Ciężar maszyny | 7600 kg |
| Rok produkcji: | 1967 |
| System sterowania | nie |
| Średnica wrzeciona roboczego | 80 mm |
| Przejazd osi X | 1250 mm |
| Przejazd osi Y | 850 mm |
| Obroty wrzeciona | 6 - 1400 /min. |
| Chłodzenie przez wrzeciono | nie |
| Wysuw wrzeciona (W) | 700 mm |
| Przejazd osi Z | 1000 mm |
| Magazyn narzędzi | nie |
| Mocujący stożek wrzeciona | Morse 5 . |
| Powierzchnia mocująca stołu | 1100 x 900 mm |
| Ciężar maszyny | 7500 kg |
| Rozmiary d x sz x w | 4650 x 2250 x 2650 mm |
| Rok produkcji: | 1980 |
| System sterowania | nie |
| Średnica wrzeciona roboczego | 63 mm |
| Przejazd osi X | 1000 mm |
| Przejazd osi Y | 710 mm |
| Obroty wrzeciona | 18 - 1800 /min. |
| Chłodzenie przez wrzeciono | nie |
| Wysuw wrzeciona (W) | 560 mm |
| Przejazd osi Z | 1000 mm |
| Magazyn narzędzi | nie |
| Mocujący stożek wrzeciona | Morse 4 . |
| Powierzchnia mocująca stołu | 800x800 mm |
| Moc głównego elektrosilnika | 5,5 kW |
| Rozmiary d x sz x w | 4050x2100x2280 mm |
| Ciężar maszyny | 7600 kg |