| System sterowania Haas | |
| Średnica toczenia | 349 mm |
| 826 | |
| Łoże skośne | tak |
| Przejście przez wrzeciono | 88,9 mm |
| tak | |
| tak | |
| 12 | |
| 0 - 3400 | |
| 239 | |
| 254 | |
| 4350 x 2290 x 2490 | |
| 4944 |
Zmiana parametrów technicznych zastrzeżona.
The machine is in good technical condition, under power, after agreement is possible to test it.
| Rok produkcji: | 2005 |
| System sterowania | tak |
| Sinumerik 840 D | |
| Średnica toczenia | 180 mm |
| 400 | |
| Łoże skośne | tak |
| Przejście przez wrzeciono | 63 mm |
| tak | |
| 12 | |
| 3875 x 2122 x 2345 | |
| 7000 | |
| 10 - 3500 |
| Rok produkcji: | 2004 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Fanuc | |
| Średnica toczenia | 200 mm |
| 300 | |
| 151 | |
| 339 | |
| 290 | |
| 20 - 6000 | |
| 4200 | |
| 7,5 | |
| Podajnik pręta | nie |
| 2885/3865x1720x1670 | |
| 380 |
| Rok produkcji: | 2019 |
| System sterowania | tak |
| Sinumerik 828 D | |
| Średnica toczenia | 300 mm |
| 510 | |
| Łoże skośne | tak |
| Przejście przez wrzeciono | 65 mm |
| tak | |
| 210 | |
| 560 | |
| 0 - 4500 | |
| 2950 | |
| 2700x1700x1900 | |
| Oś C | ° |
| Rok produkcji: | 2007 |
| System sterowania | tak |
| MATRIX NEXUS | |
| Średnica toczenia | 350 mm |
| 1021 | |
| Łoże skośne | tak |
| Przejście przez wrzeciono | ano mm |
| nie | |
| Maks. średnica przedmiotu obrabianego | 380 mm |
| 0 - 5000 | |
| Przeciwwrzeciono | tak |
| 26 | |
| tak | |
| 12 |
| Rok produkcji: | 2008 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Fanuc | |
| Średnica toczenia | 350 mm |
| 650 | |
| Łoże skośne | nie |
| Przejście przez wrzeciono | 42 mm |
| nie | |
| 3000x1700x1500 | |
| 2200 | |
| 1 - 3500 | |
| 196 |