| System sterowania Fanuc | 0i-TF |
| Średnica toczenia | 450 mm |
| Długość toczenia | 600 mm |
| Łoże skośne | tak |
| Przejście przez wrzeciono | 86 mm |
| Głowica rewolwerowa | tak |
| Średnica toczenia | 580 mm |
| Przejazd osi X | 240 mm |
| Przejazd osi Z | 600 mm |
| Obroty wrzeciona | 10 - 4000 /min. |
| Moc głównego elektrosilnika | 15/11 kW |
| Szybki posuw | 20 m/min |
| Ciężar maszyny | 4500 kg |
| Rozmiary d x sz x w | 3525x1851x1862 mm |
Zmiana parametrów technicznych zastrzeżona.
The machine is in excellent technical condition; testing is possible.
Accessories: tool probe.
This Johnford SL-40 CNC lathe with a Fanuc control system represents a high-performance solution for precision turning operations in modern engineering production. Thanks to its slant bed and integrated turret, the machine is ideal for the efficient machining of rotary components where high rigidity and process stability are required. This configuration ensures excellent chip removal and precision, making it a reliable choice for facilities focused on productivity and surface quality in heavy-duty metalworking.
| Rok produkcji: | 2005 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Siemens | Sinumerik 840 D |
| Średnica toczenia | 180 mm |
| Długość toczenia | 400 mm |
| Łoże skośne | tak |
| Przejście przez wrzeciono | 63 mm |
| Głowica rewolwerowa | tak |
| Ilość pozycji w magazynie narzędzi | 12 |
| Rozmiary d x sz x w | 3875 x 2122 x 2345 mm |
| Ciężar maszyny | 7000 kg |
| Obroty wrzeciona | 10 - 3500 /min. |
| Rok produkcji: | 2004 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Fanuc | |
| Średnica toczenia | 200 mm |
| Długość toczenia | 300 mm |
| Przejazd osi X | 151 mm |
| Przejazd osi Z | 339 mm |
| Średnica toczenia nad suportem | 290 mm |
| Obroty wrzeciona | 20 - 6000 /min. |
| Ciężar maszyny | 4200 kg |
| Moc głównego elektrosilnika | 7,5 kW |
| Podajnik pręta | nie |
| Rozmiary d x sz x w | 2885/3865x1720x1670 mm |
| Średnica toczenia | 380 mm |
| Rok produkcji: | 2019 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Siemens | Sinumerik 828 D |
| Średnica toczenia | 300 mm |
| Długość toczenia | 510 mm |
| Łoże skośne | tak |
| Przejście przez wrzeciono | 65 mm |
| Głowica rewolwerowa | tak |
| Przejazd osi X | 210 mm |
| Przejazd osi Z | 560 mm |
| Obroty wrzeciona | 0 - 4500 /min. |
| Ciężar maszyny | 2950 kg |
| Rozmiary d x sz x w | 2700x1700x1900 mm |
| Oś C | ° |
| Rok produkcji: | 2007 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Mazatrol | MATRIX NEXUS |
| Średnica toczenia | 350 mm |
| Długość toczenia | 1021 mm |
| Łoże skośne | tak |
| Przejście przez wrzeciono | ano mm |
| Głowica rewolwerowa | nie |
| Maks. średnica przedmiotu obrabianego | 380 mm |
| Obroty wrzeciona | 0 - 5000 /min. |
| Przeciwwrzeciono | tak |
| Moc głównego elektrosilnika | 26 kW |
| Magazyn narzędzi | tak |
| Ilość pozycji w magazynie narzędzi | 12 |
| Rok produkcji: | 2008 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Fanuc | |
| Średnica toczenia | 350 mm |
| Długość toczenia | 650 mm |
| Łoże skośne | nie |
| Przejście przez wrzeciono | 42 mm |
| Głowica rewolwerowa | nie |
| Rozmiary d x sz x w | 3000x1700x1500 mm |
| Ciężar maszyny | 2200 kg |
| Obroty wrzeciona | 1 - 3500 /min. |
| Średnica toczenia nad suportem | 196 mm |