| System sterowania Heidenhain | Manual Plus 4110 |
| Średnica toczenia | 500 mm |
| 1500 | |
| Łoże skośne | nie |
| Przejście przez wrzeciono | 82 mm |
| nie | |
| 0 - 3000 | |
| 2500 | |
| 3092 x 1370 x 1785 | |
| Moc głównego elektrosilnika | 17 kW |
| Maks. ciężar przedmiotu obrabianego | 1000 kg |
| nie | |
| 350 |
Zmiana parametrów technicznych zastrzeżona.
The TOS Masturn 50/1500 CNC center lathe represents a modern solution for precise and efficient machining in piece and small-batch production. The machine combines the advantages of a manual lathe with the high productivity of a control system, allowing easy programming of complex shapes. It is an ideal choice for users requiring fast transitions between different workpieces and high repeatable accuracy while maintaining simple operation. Its robust design ensures stability and high-quality surface finishing of parts.
| Rok produkcji: | 2005 |
| System sterowania | tak |
| Sinumerik 840 D | |
| Średnica toczenia | 180 mm |
| 400 | |
| Łoże skośne | tak |
| Przejście przez wrzeciono | 63 mm |
| tak | |
| 12 | |
| 3875 x 2122 x 2345 | |
| 7000 | |
| 10 - 3500 |
| Rok produkcji: | 2004 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Fanuc | |
| Średnica toczenia | 200 mm |
| 300 | |
| Przejazd osi X | 151 mm |
| 339 | |
| 290 | |
| 20 - 6000 | |
| 4200 | |
| Moc głównego elektrosilnika | 7,5 kW |
| Podajnik pręta | nie |
| 2885/3865x1720x1670 | |
| 380 |
| Rok produkcji: | 2019 |
| System sterowania | tak |
| Sinumerik 828 D | |
| Średnica toczenia | 300 mm |
| 510 | |
| Łoże skośne | tak |
| Przejście przez wrzeciono | 65 mm |
| tak | |
| Przejazd osi X | 210 mm |
| 560 | |
| 0 - 4500 | |
| 2950 | |
| 2700x1700x1900 | |
| Oś C | ° |
| Rok produkcji: | 2007 |
| System sterowania | tak |
| MATRIX NEXUS | |
| Średnica toczenia | 350 mm |
| 1021 | |
| Łoże skośne | tak |
| Przejście przez wrzeciono | ano mm |
| nie | |
| Maks. średnica przedmiotu obrabianego | 380 mm |
| 0 - 5000 | |
| Przeciwwrzeciono | tak |
| Moc głównego elektrosilnika | 26 kW |
| tak | |
| 12 |
| Rok produkcji: | 2008 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Fanuc | |
| Średnica toczenia | 350 mm |
| 650 | |
| Łoże skośne | nie |
| Przejście przez wrzeciono | 42 mm |
| nie | |
| 3000x1700x1500 | |
| 2200 | |
| 1 - 3500 | |
| 196 |