| Maks. długość przedmiotu obrabianego | 200 mm |
| Średnica toczenia | mm |
| System sterowania Fanuc | |
| Rozmiary d x sz x w | 2270x1650x2200(2500) mm |
| 3500 |
Zmiana parametrów technicznych zastrzeżona.
Deco 20a + SBF 532
max. bar diameter: 20 mm
| Rok produkcji: | 2008 |
| Maks. długość przedmiotu obrabianego | 184 mm |
| Średnica toczenia | mm |
| System sterowania | nie |
| Rok produkcji: | 2008 |
| Maks. długość przedmiotu obrabianego | mm |
| Średnica toczenia | mm |
| 4850 | |
| System sterowania | tak |
| Rozmiary d x sz x w | 2588x1150x1765 mm |
| 0 - 10000 |
| Rok produkcji: | 0 |
| Maks. długość przedmiotu obrabianego | 3000 mm |
| Średnica toczenia | 22 mm |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Mitsubishi | |
| 1850 | |
| Rozmiary d x sz x w | 2370x1105x1890 mm |
| 50 - 7000 |
| Rok produkcji: | 2004 |
| Maks. długość przedmiotu obrabianego | 160 mm |
| Średnica toczenia | mm |
| 3000 | |
| Rozmiary d x sz x w | 1100× 7270 × 1950 mm |
| System sterowania | nie |
| Rok produkcji: | 0 |
| 18/22 | |
| 350 | |
| Rozmiary d x sz x w | 1840x880x1766 mm |
| Moc głównego elektrosilnika | 4 kW |
| 1480 | |
| 38 - 6306 | |
| System sterowania | nie |