| Maks. średnica przedmiotu obrabianego | 1350 mm |
| Mocująca średnica stołu obrotowego | 1100 mm |
| Maks. obciążenie stołu | 4000 kg |
| Maks. wysokość przedmiotu obrabianego | 900 mm |
| Wysuw suwaka (Z) | mm |
| Napędzane narzędzia | |
| Magazyn narzędzi | |
| Moc głównego elektrosilnika | 30 kW |
| Ciężar maszyny | 11000 kg |
| Rozmiary d x sz x w | 2750x2350x3100 mm |
| Obroty stołu | 6 - 200 /min |
Zmiana parametrów technicznych zastrzeżona.
The machine is in very good condition, testing is possible.
This single-column vertical turret lathe DEFUM KNA 110/135N represents a robust solution for the precise turning of large-format workpieces in demanding engineering operations. The machine has undergone modernization, combining a classic rigid construction with the advantages of a control system for efficient machining. It is an ideal choice for machining heavy rotating parts where high stability and reliability are required during both roughing and finishing operations, significantly increasing production productivity and part accuracy.
| Rok produkcji: | 2026 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Siemens | Sinumerik 840 D |
| Maks. średnica przedmiotu obrabianego | 3000 mm |
| Mocująca średnica stołu obrotowego | 2800 mm |
| Maks. obciążenie stołu | 18000 kg |
| Maks. wysokość przedmiotu obrabianego | 1800 mm |
| Wysuw suwaka (Z) | 1400 mm |
| Przekrój suwaka | 320 mm |
| Napędzane narzędzia | nie |
| Magazyn narzędzi | tak |
| Ilość pozycji w magazynie narzędzi | 12 |
| Moc głównego elektrosilnika | 50 kW |
| Ciężar maszyny | 40000 kg |
| Obroty stołu | 1 - 100 /min |
| Rok produkcji: | 2026 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Siemens | Sinumerik ONE |
| Maks. średnica przedmiotu obrabianego | 2200 mm |
| Mocująca średnica stołu obrotowego | 2000 mm |
| Maks. obciążenie stołu | 20000 kg |
| Maks. wysokość przedmiotu obrabianego | 1760 mm |
| Wysuw suwaka (Z) | 1000 mm |
| Przekrój suwaka | 180 x 200 mm |
| Napędzane narzędzia | tak |
| Ilość pozycji narzędzi (z tego napędzanych) | 15 |
| Magazyn narzędzi | tak |
| Ilość pozycji w magazynie narzędzi | 15 |
| Moc głównego elektrosilnika | 58 kW |
| Rozmiary d x sz x w | 6700x10400x6400 mm |
| Moc silniku napędzanych narzędzi | 19,5 kW |
| Obroty napędzanych narzędzi | 8 - 3300 /min |
| Przesuw roboczy | 4000 mm/min |
| Szybki posuw | 10000 m/min |
| Oś C | 360 ° |
| Chłodzenie przez wrzeciono | tak |
| Ciśnienie chłodzenia przez wrzeciono | 20 bar |
| Obroty płyty mocującej | 2 - 160 /min |
| Ciężar maszyny | 32000 kg |
| Maks. moment obrotowy płyty mocującej | 42080 Nm |
| Rok produkcji: | 2026 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Siemens | Sinumerik ONE |
| Maks. średnica przedmiotu obrabianego | 1900 mm |
| Mocująca średnica stołu obrotowego | 1600 mm |
| Maks. obciążenie stołu | 12000 kg |
| Maks. wysokość przedmiotu obrabianego | 1760 mm |
| Wysuw suwaka (Z) | 1000 mm |
| Przekrój suwaka | 180x220 mm |
| Napędzane narzędzia | tak |
| Ilość pozycji narzędzi (z tego napędzanych) | 15 |
| Magazyn narzędzi | tak |
| Ilość pozycji w magazynie narzędzi | 15 |
| Oś C | 360 ° |
| Chłodzenie przez wrzeciono | tak |
| Ciśnienie chłodzenia przez wrzeciono | 20 bar |
| Moc głównego elektrosilnika | 58 kW |
| Obroty płyty mocującej | 2 - 200 /min |
| Obroty napędzanych narzędzi | 8 - 3300 /min |
| Moc silniku napędzanych narzędzi | 19,5 kW |
| Ciężar maszyny | 27200 kg |
| Rozmiary d x sz x w | 5700x7000x5900 mm |
| Maks. moment obrotowy płyty mocującej | 33700 Nm |
| Rok produkcji: | 0 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania NCT | 204 |
| Maks. średnica przedmiotu obrabianego | 1400 mm |
| Mocująca średnica stołu obrotowego | 1250 mm |
| Maks. wysokość przedmiotu obrabianego | 1150 mm |
| Maks. obciążenie stołu | 6000 kg |
| Napędzane narzędzia | nie |
| Magazyn narzędzi | nie |
| Moc głównego elektrosilnika | 30 kW |
| Rozmiary d x sz x w | 2970x2770x4250 mm |
| Ciężar maszyny | 13000 kg |
| Rok produkcji: | 1972 |
| System sterowania | nie |
| Maks. średnica przedmiotu obrabianego | 1600 mm |
| Mocująca średnica stołu obrotowego | 1400 mm |
| Maks. obciążenie stołu | 5000 kg |
| Maks. wysokość przedmiotu obrabianego | 1000 mm |
| Wysuw suwaka (Z) | 700 mm |
| Przekrój suwaka | mm |
| Napędzane narzędzia | |
| Magazyn narzędzi | tak |
| Ilość pozycji w magazynie narzędzi | 5 |
| Moc głównego elektrosilnika | 30 kW |
| Rozmiary d x sz x w | 3380 x 3240 x 4140 mm |
| Ciężar maszyny | 17800 kg |
| Głowica rewolwerowa | tak |
| Obroty płyty mocującej | 4 - 200 /min |