| Maks. długość szlifowania | 3600 mm |
| Maks. szerokość szlifowania | 1450 mm |
| Maks. ciężar przedmiotu obrabianego | 15000 kg |
| Odległość pomiędzy kolumnami | 1500 mm |
| Rozmiary stołu | 3230x1250 mm |
| Przesuw roboczy | 0,7/1,4/7/14 mm/min |
| Szybki posuw | 142/284/1420/2840 m/min |
| Rozmiary d x sz x w | 7755x11200x4960 mm |
| Ciężar maszyny | 61130 kg |
Zmiana parametrów technicznych zastrzeżona.