| Maks. średnica przedmiotu obrabianego | 800 mm |
| Moduł | 10 - |
| Moc głównego elektrosilnika | 7,5 kW |
| Rozmiary d x sz x w | 2650x1510x2000 mm |
| Ciężar maszyny | 7200 kg |
Zmiana parametrów technicznych zastrzeżona.
| Rok produkcji: | 1966 |
| System sterowania | nie |
| Maks. średnica przedmiotu obrabianego | 1000 mm |
| Moduł | 10 - |
| Moc głównego elektrosilnika | 7,5 kW |
| Rozmiary d x sz x w | 3120 x 1870 x 2525 mm |
| Ciężar maszyny | 10000 kg |
| Rok produkcji: | 0 |
| System sterowania | nie |
| Maks. średnica przedmiotu obrabianego | 1000 mm |
| Moduł | 10 - |
| Moc głównego elektrosilnika | 7,5 kW |
| Rozmiary d x sz x w | 3120x1870x2525 mm |
| Ciężar maszyny | 8700 kg |
| Rok produkcji: | 0 |
| System sterowania | nie |
| Maks. średnica przedmiotu obrabianego | 3500 mm |
| Moduł | 30 - |
| Rozmiary d x sz x w | 7 410x 5 400x 4 820 mm |
| Maks. średnica przedmiotu obrabianego | 3500 mm |