| Maks. średnica giętej rurki | 65 mm |
| Grubość ściany rurki | 2,2 mm |
| Rodzaj napędu giętarki | Hydraulický |
| Ciężar maszyny | 4000 kg |
| Moc głównego elektrosilnika | 50 kW |
| Rozmiary d x sz x w | 5 100 × 1 200 × 1 500 mm |
Zmiana parametrów technicznych zastrzeżona.
The machine is in good condition, testing possible by prior arrangement.
Max. bending angle: 190°
Max. bending radius: 220 mm
The Shuz Tung CNC65BRM-1 hydraulic tube bender is an efficient solution for precise metal forming in mass production. This robust machine enables complex spatial bending with high repeatability, ideal for demanding industrial applications. Advanced CNC control ensures a smooth processing workflow and minimal error rates. The machine is in good condition and remains fully available for testing and demonstration under power upon prior agreement to verify its operational capabilities.
| Rok produkcji: | 1999 |
| Maks. średnica giętej rurki | 42 mm |
| Grubość ściany rurki | 6 mm |
| Rodzaj napędu giętarki | Hydraulický |
| Rozmiary d x sz x w | 4000x650x1150 mm |
| System sterowania | nie |
| Rok produkcji: | 2002 |
| Maks. średnica giętej rurki | 18 mm |
| Grubość ściany rurki | 1 mm |
| Rodzaj napędu giętarki | Hydraulický |
| Ciężar maszyny | 3900 kg |
| Moc głównego elektrosilnika | 8 kW |
| System sterowania | nie |
| Rok produkcji: | 2015 |
| Maks. średnica giętej rurki | 76 mm |
| Grubość ściany rurki | 3 mm |
| Rodzaj napędu giętarki | Hydraulický |
| Rozmiary d x sz x w | 8900 x 1200 x 1850 mm |
| Ciężar maszyny | 4850 kg |
| System sterowania | nie |
| Rok produkcji: | 2019 |
| Maks. średnica giętej rurki | 76 mm |
| Grubość ściany rurki | 3 mm |
| Rodzaj napędu giętarki | Hydraulický |
| Maks. długość przedmiotu obrabianego | 6000 mm |
| Moc głównego elektrosilnika | 7,5 kW |
| Rozmiary d x sz x w | 8900x1200x1850 mm |
| Ciężar maszyny | 4850 kg |
| System sterowania | nie |
| Rok produkcji: | 2020 |
| Maks. średnica giętej rurki | 76 mm |
| Grubość ściany rurki | 3 mm |
| Rodzaj napędu giętarki | Hydraulický |
| Maks. długość przedmiotu obrabianego | 6000 mm |
| Moc głównego elektrosilnika | 7,5 kW |
| Rozmiary d x sz x w | 8900x1200x1850 mm |
| Ciężar maszyny | 4850 kg |
| System sterowania | nie |