| A hajlított cső max. átmérője | 65 mm |
| A cső falvastagsága | 2,2 mm |
| Meghajtó típusa Bender | Hydraulický |
| A gép súlya | 4000 kg |
| A főmotor teljesítménye | 50 kW |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 5 100 × 1 200 × 1 500 mm |
Műszaki paraméterek változásának a joga fenntartva.
The machine is in good condition, testing possible by prior arrangement.
Max. bending angle: 190°
Max. bending radius: 220 mm
The Shuz Tung CNC65BRM-1 hydraulic tube bender is an efficient solution for precise metal forming in mass production. This robust machine enables complex spatial bending with high repeatability, ideal for demanding industrial applications. Advanced CNC control ensures a smooth processing workflow and minimal error rates. The machine is in good condition and remains fully available for testing and demonstration under power upon prior agreement to verify its operational capabilities.
| Gyártás éve: | 1999 |
| A hajlított cső max. átmérője | 42 mm |
| A cső falvastagsága | 6 mm |
| Meghajtó típusa Bender | Hydraulický |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 4000x650x1150 mm |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Gyártás éve: | 2002 |
| A hajlított cső max. átmérője | 18 mm |
| A cső falvastagsága | 1 mm |
| Meghajtó típusa Bender | Hydraulický |
| A gép súlya | 3900 kg |
| A főmotor teljesítménye | 8 kW |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Gyártás éve: | 2015 |
| A hajlított cső max. átmérője | 76 mm |
| A cső falvastagsága | 3 mm |
| Meghajtó típusa Bender | Hydraulický |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 8900 x 1200 x 1850 mm |
| A gép súlya | 4850 kg |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Gyártás éve: | 2019 |
| A hajlított cső max. átmérője | 76 mm |
| A cső falvastagsága | 3 mm |
| Meghajtó típusa Bender | Hydraulický |
| A munkadarab maximális hoszúsága | 6000 mm |
| A főmotor teljesítménye | 7,5 kW |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 8900x1200x1850 mm |
| A gép súlya | 4850 kg |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Gyártás éve: | 2020 |
| A hajlított cső max. átmérője | 76 mm |
| A cső falvastagsága | 3 mm |
| Meghajtó típusa Bender | Hydraulický |
| A munkadarab maximális hoszúsága | 6000 mm |
| A főmotor teljesítménye | 7,5 kW |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 8900x1200x1850 mm |
| A gép súlya | 4850 kg |
| Vezérlőrendszer | nem |