| Rozmiary stołu | 1250x320 mm |
| Przejazd osi X | 600 mm |
| Mocujący stożek wrzeciona | ISO 40 . |
| Ciężar maszyny | 1320 kg |
| Rozmiary d x sz x w | 1700x1560x1730 mm |
| Maks. odległość osi wrzeciona od stojaka | 500 mm |
| Obroty wrzeciona | 35 - 1600 /min. |
| Szybki posuw | 8,1 m/min |
| Moc głównego elektrosilnika | 2,2 kW |
Zmiana parametrów technicznych zastrzeżona.
The machine is in good technical condition, connected, and available for testing.
The LQ 232A Universal Milling Machine represents a flexible solution for precise milling operations in single-piece and small-series production. Thanks to its design, it enables efficient machining of a wide range of materials, from standard steels to non-ferrous metals. The machine is ideal for drilling, countersinking, and milling both flat and shaped surfaces. The main benefits for the user are intuitive control and high rigidity, which ensures process stability and surface quality, making this milling machine a reliable asset for any metalworking workshop.
| Rok produkcji: | 2020 |
| System sterowania | |
| Rozmiary stołu | 2000 x 500 mm |
| Przejazd osi X | 1400 mm |
| Przejazd osi Y | 700 mm |
| Przejazd osi Z | 500 mm |
| Obroty wrzeciona | 30 - 2050 /min. |
| Maks. obciążenie stołu | 1800 kg |
| Moc głównego elektrosilnika | 7,5 kW |
| Rozmiary d x sz x w | 2285 x 2600 x 2100 mm |
| Ciężar maszyny | 5000 kg |
| Szybki posuw osi X | 2,2 m/min |
| Szybki posuw osi Y | 2,2 m/min |
| Szybki posuw osi Z | 1,1 m/min |
| Rok produkcji: | 1993 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Heidenhain | TNC 415 |
| Rozmiary stołu | 1400 mm |
| Przejazd osi X | 1500 mm |
| Przejazd osi Y | 1000 mm |
| Przejazd osi Z | 750 mm |
| Średnica stołu | 1400 mm |
| Maks. obciążenie stołu | 4000 kg |
| Rok produkcji: | 2012 |
| System sterowania | tak |
| Rozmiary stołu | 1370x320 mm |
| Przejazd osi X | 1000 mm |
| Maks. obciążenie stołu | 300 kg |
| Przejazd osi Y | 360 mm |
| Przejazd osi Z | 400 mm |
| Mocujący stożek wrzeciona | SK 40 . |
| Przewężenie | 178-868 mm |
| Głowica frezująca | tak |
| Rozmiary d x sz x w | 1900x1750x2350 mm |
| Ciężar maszyny | 1950 kg |
| Rok produkcji: | 2011 |
| System sterowania | tak |
| Rozmiary stołu | 3000 x 520 mm |
| Przejazd osi X | 3000 mm |
| Przejazd osi Y | 650 mm |
| Przejazd osi Z | 400 mm |
| Mocujący stożek wrzeciona | ISO 40 . |
| Obroty wrzeciona | 50 - 3000 /min. |
| Ciężar maszyny | 3800 kg |
| Rozmiary d x sz x w | 4200x2200x2200 mm |
| Rok produkcji: | 2015 |
| System sterowania | tak |
| Rozmiary stołu | 3000 × 600 mm |
| Przejazd osi X | 3000 mm |
| Obroty wrzeciona | 0 - 2500 /min. |
| Moc głównego elektrosilnika | 22,5 kW |
| Mocujący stożek wrzeciona | 38 mm . |
| Maks. ciężar przedmiotu obrabianego | 1000 kg |