| System sterowania Heidenhain | TNC 530 |
| Rozmiary stołu | 3000x1000 mm |
| Przejazd osi X | 3000 mm |
| Przejazd osi Y | 1250 mm |
| Przejazd osi Z | 1500 mm |
| Mocujący stożek wrzeciona | ISO 50 . |
| Obroty wrzeciona | 20 - 6000 /min. |
| Maks. moment obrotowy wrzeciona | 1250 Nm |
| Moc głównego elektrosilnika | 30 kW |
| Maks. obciążenie stołu | 7500 kg |
| Szybki posuw | 30 m/min |
| Chłodzenie przez wrzeciono | tak |
| Ciśnienie chłodzenia przez wrzeciono | 20 bar |
| Magazyn narzędzi | tak |
| Ilość pozycji w magazynie narzędzi | 60 |
| Ciężar maszyny | 29300 kg |
| Rozmiary d x sz x w | 8780x6100x4600 mm |
Zmiana parametrów technicznych zastrzeżona.
The machine is in very good technical condition, powered up, and available for testing.
The TOS KUŘIM FSQ 100 OR/A3 bed-type milling machine represents a powerful solution for precision and heavy-duty machining of large workpieces. Equipped with the modern Heidenhain TNC 530 control system, the machine is ideal for complex milling operations requiring high rigidity and reliability in demanding environments. Its robust construction and sufficient spindle power ensure efficient material removal while maintaining precision. This 2016 machine is an excellent choice for toolrooms and facilities looking for a versatile and technologically advanced piece of equipment.
| Rok produkcji: | 2001 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Selca | 4045 |
| Rozmiary stołu | mm |
| Przejazd osi X | 2500 mm |
| Przejazd osi Y | 1300 mm |
| Przejazd osi Z | 1300 mm |
| Maks. obciążenie stołu | 4000 kg |
| Obroty wrzeciona | 0 - 3500 /min. |
| Rok produkcji: | 1997 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Heidenhain | |
| Rozmiary stołu | 2200x750 mm |
| Przejazd osi X | 2500 mm |
| Przejazd osi Y | 1250 mm |
| Przejazd osi Z | 800 mm |
| Mocujący stożek wrzeciona | ISO 50 . |
| Obroty wrzeciona | 0 - 4000 /min. |
| Moc głównego elektrosilnika | 22,5 kW |
| Liczba osi sterowanych | 3 |
| Głowica frezująca | tak |
| Rok produkcji: | 0 |
| System sterowania | |
| Rozmiary stołu | 500 x 1600 mm |
| Przejazd osi X | 482 mm |
| Przejazd osi Y | 517 mm |
| Przejazd osi Z | 812 mm |
| Rok produkcji: | 2007 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Heidenhain | TNC 530 |
| Rozmiary stołu | 2500x800 mm |
| Przejazd osi X | 2500 mm |
| Przejazd osi Y | 1300 mm |
| Przejazd osi Z | 900 mm |
| Głowica frezująca | tak |
| Obroty wrzeciona | 36 - 2800 /min. |
| Moc głównego elektrosilnika | 25 kW |
| Szybki posuw osi X | 12000 m/min |
| Szybki posuw osi Y | 12000 m/min |
| Szybki posuw osi Z | 12000 m/min |
| Przesuw roboczy | 2-12000 mm/min |
| Magazyn narzędzi | tak |
| Ilość pozycji w magazynie narzędzi | 45 |
| Rok produkcji: | 0 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Heidenhain | TNC 407 |
| Rozmiary stołu | 3000x920 mm |
| Przejazd osi X | 2500 mm |
| Przejazd osi Y | 1000 mm |
| Przejazd osi Z | 1000 mm |
| Obroty wrzeciona | 1 - 3000 /min. |
| Mocujący stożek wrzeciona | ISO 50 . |
| Moc głównego elektrosilnika | 27 kW |
| Głowica frezująca | tak |
| Magazyn narzędzi | tak |
| Ilość pozycji w magazynie narzędzi | 30 |
| Szybki posuw | 12000 m/min |