| Heidenhain vezérlőrendszer | TNC 530 |
| Az asztal munkafelületének méretei | 3000x1000 mm |
| X irányú mozgás | 3000 mm |
| Y irányú mozgás | 1250 mm |
| Z irányú mozgás | 1500 mm |
| Orsókúp | ISO 50 . |
| Orsó fordulatszáma | 20 - 6000 /min. |
| Az orsó max. forgatónyomatéka | 1250 Nm |
| A főmotor teljesítménye | 30 kW |
| Asztalterhelhetőség | 7500 kg |
| Gyors előtolás | 30 m/min |
| Orsón keresztüli hűtés | igen |
| Orsón keresztüli hűtőnyomás | 20 bar |
| Szerszámváltó | igen |
| A szerszámtár férőhelyeinek száma | 60 |
| A gép súlya | 29300 kg |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 8780x6100x4600 mm |
Műszaki paraméterek változásának a joga fenntartva.
The machine is in very good technical condition, powered up, and available for testing.
The TOS KUŘIM FSQ 100 OR/A3 bed-type milling machine represents a powerful solution for precision and heavy-duty machining of large workpieces. Equipped with the modern Heidenhain TNC 530 control system, the machine is ideal for complex milling operations requiring high rigidity and reliability in demanding environments. Its robust construction and sufficient spindle power ensure efficient material removal while maintaining precision. This 2016 machine is an excellent choice for toolrooms and facilities looking for a versatile and technologically advanced piece of equipment.
| Gyártás éve: | 2001 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Selca vezérlőrendszer | 4045 |
| Az asztal munkafelületének méretei | mm |
| X irányú mozgás | 2500 mm |
| Y irányú mozgás | 1300 mm |
| Z irányú mozgás | 1300 mm |
| Asztalterhelhetőség | 4000 kg |
| Orsó fordulatszáma | 0 - 3500 /min. |
| Gyártás éve: | 1997 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Heidenhain vezérlőrendszer | |
| Az asztal munkafelületének méretei | 2200x750 mm |
| X irányú mozgás | 2500 mm |
| Y irányú mozgás | 1250 mm |
| Z irányú mozgás | 800 mm |
| Orsókúp | ISO 50 . |
| Orsó fordulatszáma | 0 - 4000 /min. |
| A főmotor teljesítménye | 22,5 kW |
| Vezérelt tengelyek száma | 3 |
| Marófej | igen |
| Gyártás éve: | 0 |
| Vezérlőrendszer | |
| Az asztal munkafelületének méretei | 500 x 1600 mm |
| X irányú mozgás | 482 mm |
| Y irányú mozgás | 517 mm |
| Z irányú mozgás | 812 mm |
| Gyártás éve: | 2007 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Heidenhain vezérlőrendszer | TNC 530 |
| Az asztal munkafelületének méretei | 2500x800 mm |
| X irányú mozgás | 2500 mm |
| Y irányú mozgás | 1300 mm |
| Z irányú mozgás | 900 mm |
| Marófej | igen |
| Orsó fordulatszáma | 36 - 2800 /min. |
| A főmotor teljesítménye | 25 kW |
| Gyors előtolás X tengely | 12000 m/min |
| Gyors előtolás Y tengely | 12000 m/min |
| Gyors előtolás Z tengely | 12000 m/min |
| Munka előtolás | 2-12000 mm/min |
| Szerszámváltó | igen |
| A szerszámtár férőhelyeinek száma | 45 |
| Gyártás éve: | 0 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Heidenhain vezérlőrendszer | TNC 407 |
| Az asztal munkafelületének méretei | 3000x920 mm |
| X irányú mozgás | 2500 mm |
| Y irányú mozgás | 1000 mm |
| Z irányú mozgás | 1000 mm |
| Orsó fordulatszáma | 1 - 3000 /min. |
| Orsókúp | ISO 50 . |
| A főmotor teljesítménye | 27 kW |
| Marófej | igen |
| Szerszámváltó | igen |
| A szerszámtár férőhelyeinek száma | 30 |
| Gyors előtolás | 12000 m/min |