| System sterowania Siemens | Sinumerik 840 D |
| Powierzchnia mocująca stołu | 630 x 500 mm |
| Przejazd osi X | 800 mm |
| Przejazd osi Y | 800 mm |
| Przejazd osi Z | 710 mm |
| Obroty wrzeciona | 46 - 6000 /min. |
| Liczba osi sterowanych | 3 |
| Chłodzenie przez wrzeciono | nie |
| Mocujący stożek wrzeciona | SK 50 . |
| Maks. moment obrotowy wrzeciona | S1/S6 536/822 Nm |
| Moc głównego elektrosilnika | S1/S6 28/43 kW |
| Ciężar maszyny | 16000 kg |
| Magazyn narzędzi | tak |
| Ilość pozycji w magazynie narzędzi | 52 |
| Maks. ciężar przedmiotu obrabianego | 800 kg |
Zmiana parametrów technicznych zastrzeżona.
The machine is in good technical condition, connected.
Number of pallets: 2
The Heller MCP-H 250 horizontal machining center represents a robust and highly reliable solution for productive milling and complex machining of housing or geometrically demanding parts. Thanks to its rigid construction, it is widely used in precision engineering production, where it efficiently handles even demanding heavy-duty operations. The horizontal spindle concept ensures optimal chip removal from the cutting zone, which significantly increases process stability, extends tool life, and guarantees consistently high workpiece accuracy.
| Rok produkcji: | 2008 |
| System sterowania | tak |
| Powierzchnia mocująca stołu | 500x500 mm |
| Przejazd osi X | 660 mm |
| Przejazd osi Y | 660 mm |
| Przejazd osi Z | 660 mm |
| Obroty wrzeciona | 10 - 12000 /min. |
| Liczba osi sterowanych | 4 |
| Chłodzenie przez wrzeciono | nie |
| Mocujący stożek wrzeciona | HSK-63 . |
| Maks. średnica przedmiotu obrabianego | 700 mm |
| Maks. wysokość przedmiotu obrabianego | 850 mm |
| Maks. ciężar przedmiotu obrabianego | 400 kg |
| Rok produkcji: | 2004 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Heidenhain | TNC 530 |
| Powierzchnia mocująca stołu | 400x400 mm |
| Przejazd osi X | 560 mm |
| Przejazd osi Y | 510 mm |
| Przejazd osi Z | 560 mm |
| Obroty wrzeciona | 10 - 10000 /min. |
| Liczba osi sterowanych | 4 |
| Chłodzenie przez wrzeciono | tak |
| Mocujący stożek wrzeciona | SK40 . |
| Liczba palet w paletyzacji | 2 |
| Rozmiary d x sz x w | 4730x2540x2616 mm |
| Ciężar maszyny | 8600 kg |
| Maks. średnica przedmiotu obrabianego | 600 mm |
| Maks. wysokość przedmiotu obrabianego | 600 mm |
| Maks. ciężar przedmiotu obrabianego | 300 kg |
| Ilość pozycji w magazynie narzędzi | 45 |
| Rok produkcji: | 2003 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Siemens | |
| Powierzchnia mocująca stołu | mm |
| Przejazd osi X | 400 mm |
| Przejazd osi Y | 450 mm |
| Przejazd osi Z | 400 mm |
| Obroty wrzeciona | 50 - 12500 /min. |
| Liczba osi sterowanych | 4 |
| Chłodzenie przez wrzeciono | |
| Mocujący stożek wrzeciona | . |
| Liczba palet w paletyzacji | 2 |
| Magazyn narzędzi | tak |
| Rok produkcji: | 2010 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Fanuc | Fanuc 31i |
| Powierzchnia mocująca stołu | 1000x800 mm |
| Przejazd osi X | 1700 mm |
| Przejazd osi Y | 1250 mm |
| Przejazd osi Z | 1800 mm |
| Obroty wrzeciona | 1 - 6000 /min. |
| Liczba osi sterowanych | 4 |
| Chłodzenie przez wrzeciono | tak |
| Ciśnienie chłodzenia przez wrzeciono | 50 bar |
| Mocujący stożek wrzeciona | SK 50 . |
| Magazyn narzędzi | tak |
| Ilość pozycji w magazynie narzędzi | 180 |
| Liczba palet w paletyzacji | 2 |
| Maks. obciążenie stołu | 4000 kg |
| Moc głównego elektrosilnika | 37 kW |
| Rok produkcji: | 2017 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Kitamura | Arumatik-Mi |
| Powierzchnia mocująca stołu | 630x630 mm |
| Przejazd osi X | 1100 mm |
| Przejazd osi Y | 920 mm |
| Przejazd osi Z | 1050 mm |
| Obroty wrzeciona | 35 - 12000 /min. |
| Liczba osi sterowanych | 4 |
| Chłodzenie przez wrzeciono | tak |
| Ciśnienie chłodzenia przez wrzeciono | 15 bar |
| Mocujący stożek wrzeciona | SK - 50 BIG + . |
| Magazyn narzędzi | tak |
| Ilość pozycji w magazynie narzędzi | 61 |
| Maks. ciężar przedmiotu obrabianego | 1500 kg |
| Liczba palet w paletyzacji | 2 |