| System sterowania Heidenhain | TNC 530 |
| Powierzchnia mocująca stołu | 800x500 mm |
| Przejazd osi X | 630 mm |
| Przejazd osi Y | 500 mm |
| Przejazd osi Z | 500 mm |
| Obroty wrzeciona | 10 - 10000 /min. |
| Liczba osi sterowanych | 3 |
| Chłodzenie przez wrzeciono | nie |
| Mocujący stożek wrzeciona | SK 40 . |
| Magazyn narzędzi | tak |
| Ilość pozycji w magazynie narzędzi | 24 |
| Maks. obciążenie stołu | 500 kg |
| Łączny pobór | 33 kVA |
Zmiana parametrów technicznych zastrzeżona.
The machine is in good condition, testing is possible by prior arrangement; the seller can connect it.
59,800 operating hours
Positioning accuracy according to VDI/DGQ 3441 in X, Y, and Z axes: 0.010 mm absolute
The Deckel Maho DMC 63 V vertical machining center represents a reliable solution for precision milling and drilling in toolrooms and series production. Thanks to the proven Heidenhain control system, the machine offers high operating comfort and efficient programming of complex paths. The machine design ensures stability when machining medium-sized metal components. An automatic tool changer and a wide range of spindle speeds allow for versatile use in productive material processing with an emphasis on precision.
| Rok produkcji: | 2025 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Heidenhain | TNC 620 |
| Powierzchnia mocująca stołu | 1300 x 600 mm |
| Przejazd osi X | 1000 mm |
| Przejazd osi Y | 600 mm |
| Przejazd osi Z | 660 mm |
| Obroty wrzeciona | 0 - 10000 /min. |
| Liczba osi sterowanych | 3 |
| Chłodzenie przez wrzeciono | tak |
| Ciśnienie chłodzenia przez wrzeciono | 20 bar |
| Mocujący stożek wrzeciona | ISO 40 . |
| Rozmiary d x sz x w | š3000 (včetně van) x d2700 x v2940mm mm |
| Ciężar maszyny | 5500 kg |
| Magazyn narzędzi | tak |
| Ilość pozycji w magazynie narzędzi | 24 |
| Rok produkcji: | 2005 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Heidenhain | TNC 530 |
| Powierzchnia mocująca stołu | 600x1000 mm |
| Przejazd osi X | 630 mm |
| Przejazd osi Y | 560 mm |
| Przejazd osi Z | 560 mm |
| Obroty wrzeciona | 0 - 12000 /min. |
| Liczba osi sterowanych | 5 |
| Chłodzenie przez wrzeciono | tak |
| Mocujący stożek wrzeciona | HSK 63 . |
| Średnica stołu | 600 mm |
| Ilość pozycji w magazynie narzędzi | 24 |
| Moc głównego elektrosilnika | 15/10 kW |
| Maks. ciężar przedmiotu obrabianego | 500 kg |
| Ciężar maszyny | 7500 kg |
| Rozmiary d x sz x w | cca 3000x2880x2340 (přepravní výška) mm |
| Rok produkcji: | 2024 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Heidenhain | TNC 620 |
| Powierzchnia mocująca stołu | 1300 x 600 mm |
| Przejazd osi X | 1000 mm |
| Przejazd osi Y | 600 mm |
| Przejazd osi Z | 660 mm |
| Obroty wrzeciona | 0 - 10000 /min. |
| Liczba osi sterowanych | 3 |
| Chłodzenie przez wrzeciono | tak |
| Ciśnienie chłodzenia przez wrzeciono | 20 bar |
| Mocujący stożek wrzeciona | ISO 40 . |
| Rozmiary d x sz x w | 2700 x 3000 x 2940 mm |
| Ciężar maszyny | 5500 kg |
| Magazyn narzędzi | tak |
| Ilość pozycji w magazynie narzędzi | 24 |
| Rok produkcji: | 2011 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Heidenhain | TNC 530 |
| Powierzchnia mocująca stołu | 1300 x 600 mm |
| Przejazd osi X | 1016 mm |
| Przejazd osi Y | 610 mm |
| Przejazd osi Z | 710 mm |
| Obroty wrzeciona | 0 - 10000 /min. |
| Liczba osi sterowanych | 3 |
| Chłodzenie przez wrzeciono | tak |
| Ciśnienie chłodzenia przez wrzeciono | bar |
| Mocujący stożek wrzeciona | ISO 40 . |
| Magazyn narzędzi | tak |
| Ilość pozycji w magazynie narzędzi | 24 |
| Ciężar maszyny | 5500 kg |
| Rok produkcji: | 2022 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Haas | |
| Powierzchnia mocująca stołu | 500 mm |
| Przejazd osi X | 762 mm |
| Przejazd osi Y | 508 mm |
| Przejazd osi Z | 508 mm |
| Obroty wrzeciona | 0 - 8100 /min. |
| Liczba osi sterowanych | 5 |
| Chłodzenie przez wrzeciono | tak |
| Ciśnienie chłodzenia przez wrzeciono | 20 bar |
| Mocujący stożek wrzeciona | ISO 40 . |
| Magazyn narzędzi | tak |
| Ilość pozycji w magazynie narzędzi | 30+1 |
| Oś B | -35/120 ° |
| Oś C | 360 ° |
| Maks. obciążenie stołu | 300 kg |
| Maks. moment obrotowy wrzeciona | 122 Nm |
| Ciężar maszyny | 6463 kg |