| Heidenhain vezérlőrendszer | TNC 530 |
| Az asztal felfogó felülete | 800x500 mm |
| X irányú mozgás | 630 mm |
| Y irányú mozgás | 500 mm |
| Z irányú mozgás | 500 mm |
| Orsó fordulatszáma | 10 - 10000 /min. |
| Vezérelt tengelyek száma | 3 |
| Orsón keresztüli hűtés | nem |
| Orsókúp | SK 40 . |
| Szerszámváltó | igen |
| A szerszámtár férőhelyeinek száma | 24 |
| Asztalterhelhetőség | 500 kg |
| Összesített teljesítmény | 33 kVA |
Műszaki paraméterek változásának a joga fenntartva.
The machine is in good condition, testing is possible by prior arrangement; the seller can connect it.
59,800 operating hours
Positioning accuracy according to VDI/DGQ 3441 in X, Y, and Z axes: 0.010 mm absolute
The Deckel Maho DMC 63 V vertical machining center represents a reliable solution for precision milling and drilling in toolrooms and series production. Thanks to the proven Heidenhain control system, the machine offers high operating comfort and efficient programming of complex paths. The machine design ensures stability when machining medium-sized metal components. An automatic tool changer and a wide range of spindle speeds allow for versatile use in productive material processing with an emphasis on precision.
| Gyártás éve: | 2025 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Heidenhain vezérlőrendszer | TNC 620 |
| Az asztal felfogó felülete | 1300 x 600 mm |
| X irányú mozgás | 1000 mm |
| Y irányú mozgás | 600 mm |
| Z irányú mozgás | 660 mm |
| Orsó fordulatszáma | 0 - 10000 /min. |
| Vezérelt tengelyek száma | 3 |
| Orsón keresztüli hűtés | igen |
| Orsón keresztüli hűtőnyomás | 20 bar |
| Orsókúp | ISO 40 . |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | š3000 (včetně van) x d2700 x v2940mm mm |
| A gép súlya | 5500 kg |
| Szerszámváltó | igen |
| A szerszámtár férőhelyeinek száma | 24 |
| Gyártás éve: | 2005 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Heidenhain vezérlőrendszer | TNC 530 |
| Az asztal felfogó felülete | 600x1000 mm |
| X irányú mozgás | 630 mm |
| Y irányú mozgás | 560 mm |
| Z irányú mozgás | 560 mm |
| Orsó fordulatszáma | 0 - 12000 /min. |
| Vezérelt tengelyek száma | 5 |
| Orsón keresztüli hűtés | igen |
| Orsókúp | HSK 63 . |
| Asztalátmérő | 600 mm |
| A szerszámtár férőhelyeinek száma | 24 |
| A főmotor teljesítménye | 15/10 kW |
| A munkadarab max. súlya | 500 kg |
| A gép súlya | 7500 kg |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | cca 3000x2880x2340 (přepravní výška) mm |
| Gyártás éve: | 2024 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Heidenhain vezérlőrendszer | TNC 620 |
| Az asztal felfogó felülete | 1300 x 600 mm |
| X irányú mozgás | 1000 mm |
| Y irányú mozgás | 600 mm |
| Z irányú mozgás | 660 mm |
| Orsó fordulatszáma | 0 - 10000 /min. |
| Vezérelt tengelyek száma | 3 |
| Orsón keresztüli hűtés | igen |
| Orsón keresztüli hűtőnyomás | 20 bar |
| Orsókúp | ISO 40 . |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 2700 x 3000 x 2940 mm |
| A gép súlya | 5500 kg |
| Szerszámváltó | igen |
| A szerszámtár férőhelyeinek száma | 24 |
| Gyártás éve: | 2011 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Heidenhain vezérlőrendszer | TNC 530 |
| Az asztal felfogó felülete | 1300 x 600 mm |
| X irányú mozgás | 1016 mm |
| Y irányú mozgás | 610 mm |
| Z irányú mozgás | 710 mm |
| Orsó fordulatszáma | 0 - 10000 /min. |
| Vezérelt tengelyek száma | 3 |
| Orsón keresztüli hűtés | igen |
| Orsón keresztüli hűtőnyomás | bar |
| Orsókúp | ISO 40 . |
| Szerszámváltó | igen |
| A szerszámtár férőhelyeinek száma | 24 |
| A gép súlya | 5500 kg |
| Gyártás éve: | 2022 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Haas vezérlőrendszer | |
| Az asztal felfogó felülete | 500 mm |
| X irányú mozgás | 762 mm |
| Y irányú mozgás | 508 mm |
| Z irányú mozgás | 508 mm |
| Orsó fordulatszáma | 0 - 8100 /min. |
| Vezérelt tengelyek száma | 5 |
| Orsón keresztüli hűtés | igen |
| Orsón keresztüli hűtőnyomás | 20 bar |
| Orsókúp | ISO 40 . |
| Szerszámváltó | igen |
| A szerszámtár férőhelyeinek száma | 30+1 |
| B tengely | -35/120 ° |
| C tengely | 360 ° |
| Asztalterhelhetőség | 300 kg |
| Az orsó max. forgatónyomatéka | 122 Nm |
| A gép súlya | 6463 kg |