| Forța nominală de deformare a presei | 63 t |
| Dimensiunile suprafeței de lucru a mesei | 800x630 mm |
| Cursa culisei | 10-105 mm |
| Ajustarea berbecului | 70 mm |
| Numărul de curse | 65, 120 /min |
| Puterea motorului principal | 4/7,5 kW |
| Dimensiunile mașinii L x l x Î | 1400x1850x2720 mm |
| Geutatea mașinii | 5850 kg |
Parametrii tehnici pot fi modificați.
| An fabricație: | 1989 |
| Forța nominală de deformare a presei | 40 t |
| Dimensiunile suprafeței de lucru a mesei | mm |
| Sistem de control | nu |
| An fabricație: | 2004 |
| Forța nominală de deformare a presei | 63 t |
| Dimensiunile suprafeței de lucru a mesei | 500 x 800 mm |
| Sistem de control | nu |
| An fabricație: | 2022 |
| Forța nominală de deformare a presei | 80 t |
| Dimensiunile suprafeței de lucru a mesei | 600x900 mm |
| Cursa culisei | 1-110 mm |
| Numărul de curse | 60 /min |
| Ajustarea berbecului | 80 mm |
| Puterea motorului principal | 7,5 kW |
| Geutatea mașinii | 5700 kg |
| Dimensiunile mașinii L x l x Î | 1600x1500x2750 mm |
| Sistem de control | nu |